Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

NIN - próbki nowej płyty w sieci. Strona: 1

Artykuł: NIN - próbki nowej płyty w sieci

NIN - próbki nowej płyty w sieci Wysłany: 2007-04-06 16:02

no i z czego sie tak cieszyć....TRENT REZNOR i spółka dzisiaj.... nie graja już, jak za starych dobrych czasów....czy mozna nagrac lepszą płytę od albumów..PRETTY HATE MACHINE czy THE DOWNWARD SPIRAL.....chyba nie....ale kto wie...moze się myle....zobaczymy



Wysłany: 2007-04-07 12:17

taaa.. ta sprawa z remixami wkurzyla mnie swojego czasu.
Mysle, ze zrobilbym cos fajnego, ale co z tego, skoro nie mam i nie bede mial Maca.
Nie ma nigdzie zadnego rippa w wav?



Re: NIN - próbki nowej płyty w sieci Wysłany: 2007-04-07 13:34

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:fd71e845c2="gotycki_fetyszysta"]no i z czego sie tak cieszyć....TRENT REZNOR i spółka dzisiaj.... nie graja już, jak za starych dobrych czasów....czy mozna nagrac lepszą płytę od albumów..PRETTY HATE MACHINE czy THE DOWNWARD SPIRAL.....chyba nie....ale kto wie...moze się myle....zobaczymy[/quote:fd71e845c2]


O, przepraszam, nie zgadzam się - koncept album jakim był i jest "The Fragile" jest świetny i jest chyba najwyższym osiągnięciem NIN.

Od nieoficjalnych źródeł wiem na razie, że nowy album zapowiada się dobrze, postaram się osobiście o tym przekonać jak najszybciej :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


NIN Wysłany: 2007-05-11 10:55

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Odkurzając temat. Pełna uznania jestem dla ich akcji promocyjnej. Ciekawostka. Szkoda, że obejmowała tylko Stany. :) Zresztą, przeczytajcie sami:

http://www.marketing-news.pl/theme.php?art=565&f=169h

A jak sam album? Słuchał ktoś? :lol:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło