Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kwiaty nie więdną by Draven. Strona: last

Artykuł: Kwiaty nie więdną by Draven

Kwiaty nie więdną by Draven Wysłany: 2006-06-07 19:49 Zmieniony: 2006-06-13 11:51

no proszę.. nawet mroczna stylistyka mnie tu nie drażni bardzo ładny wierszydeł :) ide poczytać reszte :D


"każdy tańczy na swej linie pośród swoich znaczeń każdy w oczach widzów ginie gdy tańczy na pokaz"


Wysłany: 2006-06-09 15:09

Bardzo dziękuje :] Ten wiersz a założeniu nie miał mieć takiej stylistyki...tak jakoś wyszło..;]



Wysłany: 2006-06-09 20:03

No no, świetny wiersz Dravenie. To on mi się troche kojażył z tym moim o Różach. Ale bardzo mi się podoba i bardzo przypadł mi do gustu. Jeszcze raz moje gratulacje Bracie forumowiczu :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-11 09:25

Ten wiersz jak większość wierszy które w tamten czas napisałem miał w moich ulotnych myślach mieć zupełnie inny kształt, ale tak już po prostu wyszło…mi się on kojarzy z ludźmi którzy utracili swoje marzenia, ale jednocześnie nadal żyją ich cząstką…



Wysłany: 2006-06-11 23:29

Tak, taka jest prawda. Życie bez marzeń nie jest życiem. Jest walka o każdy następny dzień. A jeśli żyje się choc cząstką marzeń, życie staje sie bardziej płynne. Ale o tym na forum "marzenia" :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło