Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Mass-kotki - co to ma być?. Strona: last

maskotki Wysłany: 2007-02-27 17:21

Kurde no Maskotki są gut - taki electro kicz! Nie można wszystkiego brać na powżnie o ludu! Podchodźmy do wszytkiego z dystansem to będzie nam pifko lepiej wchodziło. Maskotki zagraja pewnie nie więcej niż 40 min w ciągu dnia i co stanie się coś??? Eeeee tam cieszę się ze wszystkiego co jest na Castle i co pstro! Castle Party jest mieszanką różnych dziwnych nastrojów i klimatów muz.(indpendent). Tak! Jeżeli miałbym wybór to zamieniłbym to na Lacrimose ale to juz szczebelek wyżej:) Jakkolwiek nie bądzcie pierniki, czego się boicie! pzdr


__________________________________________


Wysłany: 2007-02-27 17:57

a no tak...na CP powinno być tylko to, co mhroczne, co sobie żyły podcina i 24/dobę myśli o śmierci 0_o poza tym, gdyby gotyckie bylo tylko to, to nie wiem, jak oceniacie nowy kawalek clostera o grach kompuetrowych...moze tez juz nie jest gotycki 0_o
poza tym CP nie jest festiwalem jedynie gotyckim...wejdźcie sobie na stronę festiwalu i poczytajcie...
powiązanie z atb i scoterem mnie rozwalilo, w zyciu nie wpadlabym na tak idiotyczne porownanie.
poza tym muzyka to zabawa... kicz...nie kicz... jest bardzo cienka granica miedzy kiczem a sztuka, nie zapominajcie :)


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-27 18:22

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

A ja tam lubię Maskotkowe Panny 8) Ich zabawna stylizacja jest słodka i ciekawa(muzycznie) :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


ciacho Wysłany: 2007-02-27 18:37

frija electro kicz w dobrym tego słowa znaczeniu:) noż kurde!! Kilka razy widzialem masskotki w akcji i zawsze było zajebiście(czyt. turbo:)) smiesznie! Panny są spoko a od thhhego mroku juz zrzygać się można( żart) Tak czy siak LPD i FLA nakarmi duszę i ciało! ciao


__________________________________________


Wysłany: 2007-02-27 19:31

:arrow: Paskievicz

Rozumiem, że Mass-Kotki Ci się nie podobają. Jednak czytając Twoje posty w tym temacie jakoś trudno mi Cię uznac za jakikolwiek autorytet decydujący i narzucający innym czy Mass-Kotki na CP powinny czy nie powinny być. Może po prostu Twój argument "bo mi sie nie podoba" do mnie nie dociera.

Jezeli obecność Mass-Kotek na CP tak bardzo Cię razi proponuje wysłać maila do organizatorów CP (castleparty@castleparty.com) - napewno zrozumieją Twoje argumenty, lub bezpośrednio do dziewczyn z zespołu (kontakt@mass-kotki.net) by im wytłumaczyć nature festiwalu i dlaczego nie powinny sie tam pojawić.

Pozdrawiam.

A Mass-Kotki lubie i chętnie zobacze je na CP.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-02-27 22:11

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

No cóż nie przypadły mi do gustu, a wręcz wywołały u mnie szok 8O i nawet chwilową odraze :P Ale chętnie zobacze je na żywo, bo nie zamierzam sie zamykać w jednym stylu :wink:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


kartonowy -- > trudne słowo albo inne onomatopeja Wysłany: 2007-03-01 11:25

ehehehehehe ale biadolicie strasznie:) Po pierwsze dystans , po drugie dystans, po trzecie...lubie kartonowe przebrania. Przestańcie być tacy poważni! Lepsze takie homonto niż jakis ledwo powstały naciągany nudny mhroczny zespolik. Napinający się takk mocno, że gazy na scenie puszczają. Tak jak wcześniej wspomnialem. Na festiwalu znajdą się prawdziwi muzycy, którzy nakarmią duszę i ciało!


__________________________________________


Wysłany: 2007-03-01 11:38

o :D ja do masskotek nic nie ma 8)



Wysłany: 2007-03-01 12:42

Śmiszne he he kiczu nigdy za wiele


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2007-03-01 13:22

Jak się nie podoba to nie trzeba w ogóle jechać na CP, jak zespół nie odpowiada to jest świetna okazja żeby coś zjeść, iść po piwo albo coś w tym stylu. Ludzie tylko ględzić potraficie!


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2007-03-01 13:25

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

powiem tak na to co mój przedmówca napisał ... SWIETA ZASRANA PRAWDA!!!!


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-01 14:01

ale zrzedzicie!!jedyne czego nie cierpie to chu*owej komercji!!!



Wysłany: 2007-03-01 14:31

[color=violet:6c79e2752e]Temat coraz szybszym krokiem zmierza do zamknięcia.[/color:6c79e2752e]


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


pstro Wysłany: 2007-03-01 15:19

eheh rozpusta doustna albo kapusta! Lynn lepiej żebys pojechała. Marudzące dziewczyny są śmieszne:) Te moderator tylko bez zastraszeń!!!!!!! Paskiewicz przekupimy Cię trunkiem! OK to bedzie kiczowate, pląsajace, śmieszne ale coż takie to jest. Dlaczego na Castle Party? bo ja wiem? Moze jak odetną im prąd to nie bedzie afery jak kiedys z Jude( kotki - tani duet i nie podskoczy). Różnie to bywa, a lolitki juz dawno biegają po dziedzińcu i co? pstro


__________________________________________


Wysłany: 2007-03-01 15:44

eee???na komary sa pewne srodki,a na lpr nie ma rady..
jak mi sie nie podoba to nie patrze.. w przypadku muzyki nie slucham..
(np.95%zespolow metalowych i gothyckich,politykow itp..............................)


ech to juz offtop :roll: :twisted:



dupa Wysłany: 2007-03-01 16:29

Wieje starą konserwą ! Równie dobrze mogłyby być stoiska z kapeluszami, pelerynami i sztucznymi nosami baby jagi:) Ogólnie jestem za niezagracaniem miejsca poza papu i piciu.<< to raz
>> dwa : noż w dupe jeża! Coś się tak Noone za cenzure wzieliela? Kazdy temat juz blokowac , juz w kosmos.Mierzi mnie takie coś. Zresztą Paj Hi Wo :) Nóz widelec ktoś może coś jeszcze napisze! ghhhhhh(
:idea: )


__________________________________________


nagminne łamanie poprawnosci politycznej bedzie karane!>D Wysłany: 2007-03-01 17:20

[quote:a9a18c5b0d="Lynn"]...co nie zmienia faktu ze w kazdym cyrku musi byc klaun...[/quote:a9a18c5b0d] no i gut ! Ten minimalny element smiesznych tekstow , jednopalcowych electro pajacykow i gibkich podskoków wszystkim się przyda co by korzenie w dupsko nie wrosły:)
>>>> a ja się bozia nie boje!


__________________________________________


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło