Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Miguel And The Living Dead + BloodLust Afterparty. Strona: 1

Artykuł: Miguel And The Living Dead + BloodLust Afterparty

Miguel And The Living Dead + BloodLust Afterparty Wysłany: 2007-02-26 15:46

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Hej, hej :wink:
Kto z Was wybiera się na to, miłe w odmianie na poznańskim gruncie imprezowym, wydarzenie? 8) :wink:
Ja osobiście nie mogę się doczekać koncertu Miguela..:) Mam nadzieję, że postarają się tak jak w Warszawie :wink:

Pozdr.


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-02-26 16:10

hej,

koncert bardzo cieszy! :) a after party bedzie dopelnieniem do calosci!

wiec jak tu sie nie pojawic..?



Wysłany: 2007-02-26 16:24

Coz, zaznaczylem opcje na TAK ale dlatego, iz nie ma do wyboru: Mile do posluchania- przynajmniej niektore utwory- ale nic porywajacego. :D Niemniej na koncercie zapewne sie zjawie.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Re: Miguel And The Living Dead + BloodLust Afterparty Wysłany: 2007-02-26 16:35

Inermis (Primogen)
Inermis
Posty: 109
Dublin / Londyn

[quote:83065f0a6c="Inyaloome"]Hej, hej :wink:
Kto z Was wybiera się na to, miłe w odmianie na poznańskim gruncie imprezowym, wydarzenie? 8) :wink:
Ja osobiście nie mogę się doczekać koncertu Miguela..:) Mam nadzieję, że postarają się tak jak w Warszawie :wink:

Pozdr.[/quote:83065f0a6c]

[color=red:83065f0a6c]Bardzo możliwe, że będę! ^^ (no chyba że jednak wypali z wyjazdem do Berlina na Fetish Bal) :oops:

Niah niah stęskniłam się za Wami!!!pewnie przyjdę dopiero koło 23 bo w tym dniu idę do pracy... więc raczej na koncerty się nie załapię.... :evil:

Buźka i do zobaczenia na afterku! (chyba) :P :twisted: [/color:83065f0a6c]


Love your haters- they are your biggest fans!!! www.inermiss.deviantart.com Ev viva l'arte!


Wysłany: 2007-03-01 14:00

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Co jest? Tak mało się Was wybiera...? 8)


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-03-01 14:48

calkiem spore gorno stalej ekipy Castle Party zapowiada przybycie, podobno ze Slaska i Wroclawia tez maja ludzie specjalnie przyjechac do Poznania, tak wiec bedzie niezle :twisted:



Miguel Wysłany: 2007-03-01 15:09

Niestety mam kupe roboty jezeli sie zdecyduje to pewnie w ostatniej chwili. Na pewno warto się wybrać Postaramy sie zaprezentowac sylwetke grupy jeszcze przed impreza.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-03-01 22:48

Mnie niestety nie bedzie i bardzo żałuję, że jest to akurat w tych dnaich, ale trzeba w końcu kiedys odwiedzić rodzinę.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-03-01 22:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Th, zawsze mozesz zabrac rodzinke ze sobą :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-03-05 12:56

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Hmm, nie ma żadnych wrażeń z koncertu czy imprezy..? 8) :twisted:
Mnie się bardzo podobali Miguele :wink: A afterek był też całkiem, całkiem... :twisted:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-03-05 13:06

Ja byłem trochę w szoku, ale to raczej przez mój brak netu. Nie mogłem się zapoznać z klimatem wydarzenia i szczerze przyznam, że byłem trochę zaskoczony tym punkiem :) Nie żebym coś miał do punka jako muzyki, bo czasami słucham, a dawniej słuchałem nawet dużo, ale po prostu się nie spodziewałem takiej muzyki.

Generalnie jestem zadowolony z sobotniego browarkowania, natomiast bardzo zniechęciło mnie to, że gdy robiłem zdjęcia pod sceną dostało mi się całkiem sporo piwa na mnie i aparat. W zasadzie straciłem humor na robienie zdjęć i później gdy na scenie było już lepsze światło wysiliłem się tylko na kilka fotek z oddali.


Fuck you dude!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło