Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Liczba szatana. Strona: 2

Artykuł: Liczba szatana

Wysłany: 2006-06-07 14:25

a tak swoją droga to mozna by nakręcić film " wszyscy jesteśmy szatanistami" jako druga część "wszyscy jesteśmy chrystusami" :lol:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-07 16:51

Aj tam. Jaja se robie. Dziś jest 7 i juz po zabawia. Wszystkie antykrystiany poszły ładnie spać a dzieci z piekła rodem ładnie grają w piłke albo grają z kolegami na gitarach i spiewają :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-07 20:23

Nie psuj zabawyyy :D



Wysłany: 2006-06-07 21:31

KostucH-nie psuj zabawy,bo Cię nie porwiemy! :twisted:
Swoją drogą,to wydaje mi się,że nietolerancja powstaje z niewiedzy,a często z kompleksów i zbyt dużej agresji...
Smutne.


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-07 23:18

No dobrze...już nie będe...psieplasiam :twisted: Trudno powiedzieć tak wprost skad wynika nietolerancja. Ale jej owocem w 100% jest agresja.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-10 14:33

Nie tylko agresja ale równiez niedowartościowanie. Taka osoba chce się poczuć lepsza od innych i wtedy w sposób karygodny próbuje zabijac swoje kompleksy.



Wysłany: 2006-06-10 17:39

Ja mysle ze nietolerancja powstaje tez ze strachu. Człeczyna widzi takiego długowlosego, na czarno ubranego, nie rozumie i sie boi...strach zamienia w agresje i wymysla roznych szatanistow i antychrystow bo mu tak łatwiej zyc jak zaszufladkuje...

A tak na marginesie to zawsze zastanawial mnie fenomen niecheci starszego pokolenia do dlugowlosych...Ja jak slyszalam jakies przytyki na temat swoich dlugowlosych kolegow zawsze mowilam ze Chrystusek na wszystkich swietych obrazkach ma długie hery i jakos im to nie przeszkadza



Wysłany: 2006-06-11 01:04

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Nie wiem czy ktoś z Was dorwał dnia 06.06.06 darmowe "Metro", ale nawet w nim przestrzegano przed takimi długowłosymi, co to noszą się na czarno, w skórach i tatuażach... Luuudzie, co za kraj...
(ale dzięki temu był mały ubaw w szkole- bo z tego można się chyba tylko śmiać)


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-06-11 12:03

Myślę, że dla nas- Dzieci Nocy, określenie Dzieci Diabła wcale nie jest takie złe... i reakcje szaraczków na nasz widok, uskakiwanie z drogi, przechodzenie na drugą strone ulicy, czasem nawet wymachiwanie łapką w znak krzyża nie jest takie złe... przynajmniej żaden z takich ludzi nas nie zagada, nie zaczepi... mamy problem z głowy :twisted:


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-06-11 12:15

O!(nie)święta racja!
Poza tym jak jestem na czarno,to łatwiej jest mi stopić się z czrnią nocy.
Co do włosów,to mam na roku kumpla,który musiał ściąć włosy(a nie miał aż tak długich,bo ledwo kucyka mógł wiązać),bo dziadek go do domu nie chciał wpuścić!


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-11 12:22

Cóż ciężki los... czasem niektórzy ugiąć się muszą... ja mam nadzieje, że nigdy nie będę zmuszony do ścięcia włosów. Jak na razie udaje mi się jakoś od tego wybronić. Ale pewnie niedługo same zaczną wypadać :wink:


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-06-11 12:47

Mnie już wypadają,choć jeszcze nie są tak bardzo długie i nie wiem co teraz będzie!Wyłysieje i bedę łysym "szatanistą" :twisted:


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-06-12 12:27

Eye, jak będziesz miał na głowie kolanko to będziesz mógł się przebrać za łysego pana z przerośniętym karkiem, będziesz mógł założyć łańcuch od krowy na szyje i jeździć z zimnym łokciem w maluszku :twisted:

W sumie taka parodia to mogłaby być fajna zabawa :D

Zawsze można sobie zrobić przeszczep jak to ostatnio Majdan próbował :D



Wysłany: 2006-06-12 13:15

Gdy już zaczne studiować, to tak myśle, że podczas, któryś wakacji odrobie słóżbe wojskową trwajacą 6 tygodni a jak normalnie pół roku, a wówczas trzeba ściąć włosy. Ale zrobie tak, że włosy sprzedam, kupie gitare, odbęde to przeszkolenie i zaczne na nowo zapuszczać :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-12 13:27

Kurde od liczny sztana temat odbiegł, ale cóż... tak już czasem bywa.
A zmieniło się coś w przepisach dotyczących słóżby wojskowej? Jak ja kończyłem studia to automatycznie przepisywali do rezerwy i nie miałem problemu z koniecznością włosów obcinania... to byłby mój koszmar życia :/


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-06-12 14:29

Ja tam dokładnie nie znam tych przepisów ale wiem, że w trakcie studiów można odrobić słóżbe wciagu 6 tygodni. Bo tak normalnie musiałbym pół roku siedziec w jednostce. Cóż, będą następne 4 lata zapuszczania.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-12 16:27

Regis, czytaj dokładniej posty, które komentujesz...

Po pierwsze tam jest "też" a nie "tylko", a po drugie mowa jest właśnie o niezrozumieniu, z którego powstaje strach i/bądź agresja...



Wysłany: 2006-06-19 14:56

O czym tu się już właściwie mówi? Bo chyba lekko wypadłem z tematu :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-19 15:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

O liczbie szatana, Kostuszku, o liczbie szatana się tu niby mówi :P
A czy szatan ma coś wspólnego ze służbą wojskową? Myślę, że by się znalazło wiele, hehehe. Co do tej służby to mam kumpla, który odrabia służbę pracując jako pomocnik nauczyciela w szkole w Poznaniu i nikt mu nie każe włosów rpzez to ścinać. Więc radzę zapoznać się z prawnymi opcjami, bo ja oczywiście w tym temacie nie siedzę, hehe. Co do liczby szatana to mam do niej dystans Widziałam kiedyś kolesia-ortodoxyjnego metala, który był aż tak ortodoxyjny, że nawet na doniczce z pelargonią miał narysowane "666" - czasami granice są przekraczane w żenujący sposób :evil:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-19 16:30

Koleś myślał, że jak na doniczce napisze "666" to i na pelargoni jakieś rogi się rozwiną na łodydze :lol:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło