Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

"profesjonalna" sala prób w Krakowie. Strona: last

"profesjonalna" sala prób w Krakowie Wysłany: 2007-02-25 17:49

Witam!!!
planuje zorganizować salę prób w Krakowie dla kapel, chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat. Sam już troche gram i wiem że o miejsce ciężko,a jeszcze żeby był tam podstawowy sprzęt. Więc nosze się z zamiarem aby zorganizować i udostępniać muzykom salę prób. Mam tu na myśli oczywiście lokal wyposażony w sprzęt tzn. kilka wzmacniaczy - do różnej muzy - perkusja,sprzęt pod wokal,kable itp, oraz takie amatorskie zaplecze do zarejestrowania próby jeśli zajdzie potrzeba,a mam tu na myśli komp,mikrofony,mixer,po to żeby posłuchać "z boku" tego co się zagrało. Lokal byłby wyciszony i wytłumiony w miarę możliwości solidnie,poza tym jakiś kacik żeby kawke zaparzyć sobie (kibelek oczywiście też :D) . A wszystko to w celu zapewnienia muzykom komforowych warunków próby. Cena godzinki to tak myśle 20 zł. Co o tym myślicie???prosze o uwagi i czy byliby chętni żeby korzystać z takiej próbowni??
dzięki pozdrawiam



Wysłany: 2007-02-25 19:29

no własnie,patrząc na realia zadbałbym oczywiście o sprzęt i o to żeby zawsze był w całości co niestety łączy się z "pilnowaniem", to by wymagało współpracy i oczywiście kulturalnego używania sprzętu, po prostu chciałbym uczciwie podejśc do sprawy i tego bym wymagał od użytkowników



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło