Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Sepultura i Darzamat na Metalmanii 2007. Strona: last

Artykuł: Sepultura i Darzamat na Metalmanii 2007

Wysłany: 2007-02-24 23:16

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

My Dying Bride - jak dla mnie najporządniejszy 8)


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2007-02-25 15:16

Bo to gwiazda. Nieważne ze po odejsciu Maxa, to juz nie jest 1 liga grania, ale to dalej Sepultura. Na tej samej zasadzie ja moge narzekac po co tam Darzamat:P


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2007-02-25 17:15

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:52445b7f73="Paskievicz"]ale po kiego czorta Sepultura?[/quote:52445b7f73]
hahahahahahaahahahah równie dobrze mógłbym napisac po kiego czorta testament zaraz mnie ze śmiechu rozjebie


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-26 08:19

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:d488047278="Paskievicz"]taki prymityw Burzum ma zdecydowanie więcej do powiedzenia niż chociażby taki Testament[/quote:d488047278]
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha hahahahahahaa]
hahahahahahahahahahahahahaahaha
hahahaha ::lol: :lol: :lol: :lol:

JA CHYBA źLE WIDZE
ja rozumie jestem chory ale jeszcze zwidów niemam wiec chyba dobrze widze
Jakich ja czasów dozyłem ojojojojoj aż strach pomyślec :cry:


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-26 14:35

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

oj naprawde cizkie czasy nastały i to bardzo.
MNIEJSZA Z TYM szkoda se nerwy psuc


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-26 19:49

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:f42abc9228="slatanic"]
aaaa no tak........ malujemy mordy, wyglądamy groźnie, i wyjemy dla szatana w rytm jakigoś syfu nagranego w prymitywnych warunkach hehehehehe no i jeszcze można puścić z dymem pare kościołów tudzież zapodać komuś kose pod rzebra i pół życia spędzić w pierdlu . to sie nazywa ''rispekt'' wśród czarnej gawiedzi hehehehehehehe[/quote:f42abc9228]
wisz co chyba własnie o to chodziło temu panu hahahahahahhahahahaa do teraz mi sie śmiac chce


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-27 10:39

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:1abf29c04e="Paskievicz"]

każdy heavy metalowiec wie na czym polega muzyka, harmonia itp itd i zazwyczaj zajmuja sie graniem i komponowaniem - tyle że co z tego skoro tworzą miliony chujowych klonów helloween albo ramma gey[/quote:1abf29c04e]
o mój boże co sie dzieje to chłopku musisz sie jeszcze wiele nauczyc jeśli dl aciebie klonami są takie zespoły jak helloween i gamma ray . Przeczytaj sobie najpierw geneze heavy i thrash metali potem sie wypowiedz bo jak narazie to piszesz takie bzdury że szkoda gadac. To od czego zaczołes czyli
[quote:1abf29c04e="Paskievicz"]ale po kiego czorta Sepultura?[/quote:1abf29c04e]
to juz dało mi do myślenia "Kurwa co za chłop Sepa na metalmani a on wybrzydza?? co on kurwa fasolki chce słuchac?"
ale potem jak zaczołeś o tym burzumie to mnie totalnie zbiło z tropu żeby testament miał mniej do powiedzenia niz jakis tam burzum ?? śmiechu warte Jak sie napierdole i zaczne wyc to tak samo jak Vorg rycze a najbardziej do niego pasuje jakas krowa po mutacji ze wsi włoszczowej czy innej jakiejś zresztą hehehehe
Teraz kiedy piszesz juz o tym że chujowe klony robi helloween i gamma to sory wielkie ale chyba naprawde mało czytasz i zajmujesz sie tylko chodzeniem po cmentarzach obalaniem krzyzy i podpalaniem kościołów a nie słuchaniem muzyki czytaniem o niej i interesowanie sie tym co sie dzieje Bo ja z takiego założenia wychodze skoro tak piszesz. Teraz pewnie bedziesz sie wykucał oj bo ja nie bo coś tam sranie w banie Gówno mnie to interesuje szczerze ale powiem ci jedno weź ty lepiej zamiast palic te kościoły weź se usiądź i poczytaj posłuchaj muzyki potem idź se na piwko i pomyśl Bo przy takiej niewiedzy to daleko niezajdziesz
Pozdrawiam FAFAL


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-27 14:55

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

tak oczywiście ty sie interesujesz naturalnie gdybys miał jakiekolwiek pojęcie o tym to byś niepisał bzdur typu
[b:b729748344]tyle że co z tego skoro tworzą miliony chujowych klonów helloween albo ramma gey[/b:b729748344]
ty se możesz nawet alibabek słuchac guzik mnie to interesuje ale jak masz pistac takie bztety to lepiej niepisz wogóle proste jak budowa cepa


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-27 15:02

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

niebój żaby ja skumałem tyle jak mozna pisac takie bzdury hehehehe Powiedz mi gdzie usłyszałes te "klony" i po pierwsze helloween i gamma to nie heavy hahahahahahaha :wink:


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-27 15:11

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

ja tam burzuma lubie a zwłaszcza pieśń WAR fenomenalna jest trzeba było miec fest łeb żeby wymyślec taki utwór powaga :P :lol: :lol: :lol:


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-27 15:46

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

to tak samo z siebie wyszło z rozmowy a nie że specjalnie


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-28 08:48

[color=violet:512d8f0724]To czy offtop winiknął sam z siebie, czy został rozpączęty z premedytacją nie zmienia faktu, że temat nieubłaganie zbliża się do zamknięcia.[/color:512d8f0724]


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2007-02-28 11:26

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

SEPULTURKA co miałas na mysli pisząc "Jednym słowem ''uznanie'' ze w ogóle chcą grać w tak kiczowatym miejscu nie ważne kto ma byc obok. " ?? bo niekumam tego za chiny


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-28 11:40

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

gut :) ale spoko spoko remont sie skończył :P teraz wygląda tam elegansko Teraz będą sie brac za sam spodek juz niebedzie taki dupiaty tylko nowoczesny i wkomponowany w architekture miasta :) Widziałem plany w urzedzie w katowicach i fest elegansko bedzie to wyglądac bedzie można powiedziec wkońcu że SPODEK to Spodek a nie sypiąca się rudera ;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-28 12:02

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

spoko Kowboju niebedzie tak źle betoniarek niema ekipy remontowe znikły nawet przez rondo da sie normalnie przejśc :P a co to tej architektury to powiem jak powstała ta zasrana kopuła nad rondem to całkiem ciewawie to teraz zaczeło wygladac Fakt faktem i tego sie ukryc nieda że budynki sa w stanie opłakanym :P ale na pocieszenie powiem ci że jest jedno miasto na całym chyba świecie tak paskudne że jak sie do niego wjeżdza to sie chce wyżygac wszelkie żarcie nawet te z przed miesiaca Te miasto to BYTOM Kurwa mac takiego miasta to nikt niewidział ruina na ruinie kiedys zrobie foty to se zobaczycie i mówie to z reką na sercu że niebedzie to super wybrany budynek tylko pierwszy z brzegu Kurwa jaka ruina ;/ te miasto powinni zburzyc szybko zanim samo sie zawali...


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-28 23:01

[color=violet:d52e9d0b9a]Temat uważam za zamknięty, powtykać możecie sobie na gg.[/color:d52e9d0b9a]


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło