Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Dimmu Borgir ujawnia okładkę. Strona: 1

Artykuł: Dimmu Borgir ujawnia okładkę

Dimmu Borgir ujawnia okładkę Wysłany: 2007-02-19 20:16

Jak myslicie, czy nowy krazek bedzie kontynuowal fenomenalny nurt zapoczatkowany Puritanical Euphoric Mizantropia, konczacy sie na Death Cult Armageddon? A moze reedycja Stormblast nie byla przypadkowa i panowie z Dimmu wracaja do surowego mieska?

Osobiscie, czekam na dobre partie klawiszy, symfonicznych i industrialnych barw powodujacych gesia skorke. Duzo napierdalania, z glowa a do tego czyste wokale Vortexa



Wysłany: 2007-02-19 23:37

a ja od Puritanical czulem sie jak u siebie Moze dlatego, ze Mustis wreszcie nauczyl sie grac a polaczenie symfonii z brudnymi industrialnymi zgrzytami to tak piekne ulozenie, ze chce miec cala plytke odegrana na pogrzebie
A moze to tylko moje klawiszowe zboczenie..

Nie zapomnij, Doktorze o goscinnym wystepie Shagratha u Kamelotow w miedzyczasie :D Calkiem zjadliwie wyszlo



Wysłany: 2007-02-20 00:33

witam od zawsze sluchalem DB ale ostatnia plytka Death Cult Armageddon byla dla mnie troszke zbyt slodko dopieszczona wiem ze moze za bardzo sie czepiam ale w black metalu siedze juz kilka lat a powiem tylko ze na ubieglorocznej edycji BRUTALASSAULT zagrali wlasnie jeden numer z nowej plyty i powiem wam ze licze na powrot do korzeni.....bo to nie bylo slodkie granie to bylo stare dobre DIMMU BORGIR a to co Hellhammer robi za garami to nawet komentowac nie trzeba choc Nick tez dawal czadu.....


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-02-20 12:27

Power fantasy Shagrath - reedycja Stormblast byla zmylka, tak naprawde koles zarazil sie heavy metalowym galopem, a nowa okladka jest dla zmylki :D



In sorte diaboli Wysłany: 2007-03-07 22:36

witam dimmu borgirowych fanów. musze sie pochwalic ze wlasnie dzisiaj udalo mi sie zdobyc IN SORTE DIABOLI. mowiac jednym słowem wybitna.
Ma cos z death cult armagedon, swietne brzmienie instrumentow ale takze ze starego enthrona porządny wpierdol. Mustis zapodał taki klimat ze to jest szok, az ciarki przechodzą mi po plecach. Hellhammer osiąga takie predkosci na stopach ze mnie zabija, cos wspaniałego. Świetne riffy gitarowe, przemyslane i swietnie zagrane, melodyjne ale zarazem brutalne. Co do wokalu to shagrath brzmi tak jak na reedycji stormblasta(czyli świetnie :D ), niestety pojawiają sie wokale przetwozone przez procesor- charakterystyczne dla puritanicala( wszyscy pewnie wiedza o co chodzi) troszke nie pasujace do gotyckiego klimatu płyty ale i tak shagrath ruluje:d . Vokal Vortexa pojawia sie zaledwie kilka razy ale za to porządnie, troszke inne interpretacje vokalne niz na poprzednich płytach bardziej przypominające partie wokalne Vortexa z Arcturusa. Chłopaki z db bardzo ciekawie łamią rytm. In Sorte Diaboli wyprzedziło moje oczekiwania, jest naprawde Świetna. Do dzisiaj moją ulubioną płytka był Enthrone Darkness Thriumphant ale od dzisiaj jest I>S>D.
Naprawde polecam płytke, szkoda ze musicie czekac do premiery. pozdro dla wszystkich fanow db


Ruchac, jebać nic się nie bać


Re: Dimmu Borgir ujawnia okładkę Wysłany: 2007-03-07 23:54

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:181777e9ad="Vincent"]Jak myslicie, czy nowy krazek bedzie kontynuowal fenomenalny nurt zapoczatkowany Puritanical Euphoric Mizantropia, konczacy sie na Death Cult Armageddon? A moze reedycja Stormblast nie byla przypadkowa i panowie z Dimmu wracaja do surowego mieska?

[/quote:181777e9ad]
zdecydowanie jestem by dimmu szło tą drogą które szli teraz i kontynułowali fenomenalne płyty Puritanical i dzieło Death Cult Armageddon!! Tak bym to widział


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-08 15:06

Myśle ze I>S>D da nie jednemu po ryju, bo mi dała i to solidnie :D , nawiązujac do wypowiedzi slatanica ze barker jest swietny zgadzam sie w 100% ale HELLHAMMER jest najlepszy to co on wyczynia na tej płycie trudno ogarnac, taki kałasznikow ze masakra :twisted:


Ruchac, jebać nic się nie bać


Wysłany: 2007-03-18 18:10

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Wątpie w to bo ich nowa płyta po mojemu nie jest za wspaniała, owszem jest techniczna, ale coś mi w niej brakuje. Chyba że za mało jej słuchałem, bo narazie 3 razy przesłuchałem ja i niezaskoczyła mnie niczym specjalnym


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


... Wysłany: 2007-03-18 19:56

...a jak dla mnie jest ok od tej plyty zalezalo czy dalej bede sluchal DB czy sie zeszmaca jak COF ale jednak dali rade i dalej ich bede wielbil!!!! teraz wlasnie slucham najnowszego Marduka i jest ledkie rozczarowanie ale za to najnowsze MAYHEM wgniata w Fotel HELLHAMER ma 3 rece i 3 nogi.....hahahahhahahah


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-03-18 23:24

Powiem tak - nie ejst to dokładnie to czego się spodziewałem, myślałem, że pójda bardziej w kierunku Death Cult Armageddon, ale i tak płyta jest świetna i trafiła do mnie tak samo jak 2 poprzednie jak nie lepiej :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-03-18 23:27

3 razy to ja słucham jej dziennie od czasu kiedy ja dostłaem :D


Ruchac, jebać nic się nie bać


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło