Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Ruszyło forum poświęcone neofolkowi!. Strona: 2

Wysłany: 2007-05-10 11:04

LadyW a podziel się info, gdzie znalazłas - może ktoś jeszcze byłby zainteresowany.

Co do Krepulca - kto był na koncercie Coph Nia w piwnicy21, ten miał okazję zobaczyć/spotkać Infamisa odpowiedzialnego za ten projekt. Najbardziej podobała mi się reakcja "O! Puszczają mnie", kiedy Jakup puścił jego kawalek... :D



Wysłany: 2007-05-10 16:39

To było urocze ale
nie Tylko Infamis to KREPULEC

Grzegorz S. z aktualnie HOROLOGIUM tworzył trzon Krepulca ( należało by dodac że Grzegorz te tworzył projekt TOTENHAUS - eksremalny noise , obsukrny , mroczny )


a odnośnie GOB jeszcze wiem ze jacup_H jest w posiadaniu ghosts of breslau - gas ( wydany na cd-r zawierajacym 3 utwory).



Wysłany: 2007-05-10 16:45

Tak wiem, że nie tylko Infamis - powinnam była napisać "współodpowiedzialnego" :)



Wysłany: 2007-05-15 22:59

[color=green:13d22d097d]A tak dla przykładu usunęłam offtopowe posty, coby nie było, że tu jakąś prywte uprawiam... :D [/color:13d22d097d]

Do takich dyskusji służą PW :)



Wysłany: 2007-09-19 16:01

Witam!
To mój pierwszy post na forum
Nie wiem w sumie jak ich zakwalifikować czy to bardziej industrial czy neofolk... Von Thronstahl --> co sądzicie na temat tej kapeli? Bardzo lubię klimacik w jakim obracają się owi muzycy...

Z neofolku polecam Hagalaz runedance/Nebelhexe (bardzo neopogańśkie, takie troche wicca)
oraz Blood Axis (genialna kapela, polecam płytkę poświęconą Absyntowi)

pozdrawiam i witam raz jeszcze



Wysłany: 2008-01-25 21:10

Saimaa-Lake (Bicz)
Saimaa-Lake
Posty: 3
Jastrzębie Zdrój

Ubóstwiany przeze mnie fiński zespół Korpiklaani (Shaman dawniej).



podobne do dead can dance Wysłany: 2010-04-30 10:20

gotham (Bicz)
gotham
Posty: 3
olsztyn-london

polecam irfan kapela z bulgarji i vas dwuosobowa kapela pani z iranu i perkusista z usa klimacik podobny do dead can dance



Wysłany: 2010-04-30 19:17

Woah, temat odkopany po prawie dwóch latach. U mnie nieprzerwanie top3: Backworld, OTWATM, Current 93, a od roku wgryza się w me łaski Rome.


"You need chaos in your soul to give birth to a dancing star."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło