Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Pantera, Kat. Strona: last

Wysłany: 2007-02-15 23:30

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

ales uwalił temat łooo
a wiec
Pantera - Zespół fenomenalnie zmienny jak dla mnie poczatki działalności zupełnie odmienne niż mielismy doczynienia w latach 90 tych. poczatki pantery były jednak zupełnie inne czysty power -heavy metal w roku 91 wydali Cowboys from hell i od tego momentu pantera pokazała pazury. Od kąd pamietam zawsze ten zespół robił na mnie wrażenie niesamowite , niesamowitą mocą utworów i agresja ze sceny wokalisty Anselmo. Gra natomiast mojego jednego z idoli pana ś.p Darrella Abbotta na gitarze czasami przechodziła samą siebie mocne wrecz piłujące jak kontówa riffy a solówki jeszcze bardziej wyostrzone że aż piana z ryja leci. Perkusja jego brata Vincenta posiadała takiego kopa że głośniki miało rozsadzic razem z Rexem robili taką sekcje że głowa boli. Tyle mam do powiedzenia o panterze wiecej niebede pisał bo bym to robił do usranej śmierci POPROSTU FENOMENALNA KAPELA

Gunsi - a co tu pisac każdy kto zna ten wie że guns n roses już niema skończyło sie gdy odeszli wszyscy członkowie pozostawiając samego Axla z powodu jego widzimisie i wybryków. Wydali fenomenalne 3 płyty zagrali jedną z najwiekszych tras na świecie i skończyło sie dobre Zespół szokował był typowo rock n rollową kapelą " ale to juz było....i niw wróci wiecej...."

Kat - chodź jestem fanem thrashu ten zespól za cholere nigdy mnie nieprzekona. Zadstanawiacie się czemu pewnie heheh powiem wam Drażnia mnie cholernie teksty Kostka. Znałem kiedyś go bibczyłem z kolesiami u niego na chacjendzie i bardzo dziwny człowiek . Na scenie jest nie do zdarcia a prywatnie bardzo spokojny człowiek. Ale cóż z tego jak i tak pisze wedłóg mnie dupiate teksty. Muzyka.... muzyka jaka jest taka jest czasem jest niesamowicie thrashowa i ciężka i chwała za to im ale nieprzekonuje mnie to dalej i z niechęcią ku zdziwieni wielu z was napisze jak to robioe zawsze Skala 1-10 moja ocena 4

Disturbed - Cóż tu dużo pisac wydali jedną płyte fajna muza i gra i po zespole mam gdzies ta płyte ale tak dawno tego niesłuchałem że poprostu niewypowiem sie.

Gorillaz - a co to jest ???[/img]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-16 00:14

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

tak więc --> Pantera + Guns N'Roses+Disturbed -- to nie moje czasy, ale można trochę tego czasu poświęcić -szczególnie Panterze

Gorillaz--- dla mnie specyficzna formacja, i nie wiem co robi w tym zestawie:P Są na swój sposób klimatyczni...ich pierwsze teledyski były fajoskie ..hehe
A KAT- -- to już dłuzsza przeprawa...osobiście szanuję to co stworzyli i nawet duża część lezy w moich gustach( ubóstwiam Ballady), jednak ostatnimi czasy bardzo się zdystansowałam-także przez zdziczałe zachowania Romana; teksty czasem są ''przesłodkie'' :twisted: czasem kiczowato-zabawne, a innym razem ciekawe... Za to muzyczka --technicznie i pomysłowo-dla mnie bez zarzutu!
pozdrawiam 8)


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-02-16 00:33

Nie no błagam Was! Zakładajcie jekieś tematy z sensem, a nie tak od czapki. W ten sposób można stworzyć miliardy działów wpisując jako temat losowo dobrane kapele i nikt nie będzie wiedział o co w tym wszystkim chodzi.
Przecież można pisać to wszystko według klucza, który wszyscy są w stanie złapać (i nie mam tu na myśli zestawu kapel z przedostatniej imprezy u Tadka czy innego Krzysia przy której Kasia się poryczała a Maciuś wyskoczył przez okno)
Trzeba to wszystko jakoś porządkować, bo inaczej to forum opanuje chaos.



Wysłany: 2007-02-16 00:52

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

to niebyło pare miesiecy temu lecz ponad dwa lata bedzie jak już nieżyje


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło