Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Carrantuohill jak folk to folk ;]. Strona: last

Carrantuohill jak folk to folk ;] Wysłany: 2007-02-15 00:01

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Niewiem czy słyszeliście o Carrantuohill ale jeśli nie to czas abyście poznali Jak dla mnie kapitalna kapela folkowa. Gdy tylko są gdzies w pobliżu mojego miasta zawsze udaje sie na ich koncert. Ich koncerty są przepełnione pozytywną energią i nieprawdopodobnym klimatem. Jeśli byliście na jakimś koncercie to wypowiedźcie sie A jeśli słyszeliście ich utwory to tez gadajcie jak wam sie podoba ::D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-15 13:11

Znam znam od ladnych paru lat, Znaczy parę ladnych lat temu slyszalem, spodobalo mi sie, chociaz wolalem zawsze Shanon, a w ogole to wole folk polski, czy bardziej slowianski.


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2007-02-15 13:19

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Zaraz mnie coś strzeli, bo przez te awarie, wcięło mi posta w tym temacie. :twisted:
Słyszelim, słyszelim, tylko tytułów nie pamietalim :) Baardzo się podobało :D
Pamiętam, jak się zdziwiłam gdy usłyszałam, że to Irlandczycy ze... Śląska :)
W tej chwili kojarzę ich głównie z nagrań z takimi muzykami jak: Kasprzycki, Sojka, chyba nawet Lipnicka z nimi śpiewała?
Godni polecenia, naturalnie jeśli ktoś lubi :)

P.S. Aleś perełkę wymarał! :)


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2007-02-15 15:07

Carrantuohill... ajjj..... niesamowita kapelka. Ja również znam ten band <osobiście też :D :D > Są świetni w tym co robią... bardzo lubię muzykę irlandzką a Carrantuohill bardzo dobrze ukazuje jej klimat... Każdy kolejny ich koncert na którym jestem obecna jest dla mnie niesamowitym przeżyciem..
Jeśli macie tylko ochotę na taniec w rytmie muzyki irlandzkiej... a Carrantuohill nie gra w waszych stronach to możecie ich na żywo zobaczyć co roku na Przystanku Woodstock... gdzie prowadzą scenkę folkową...

ps. Na Koncertach możliwa jest nauka tańca irlandzkiego... :D :D :D



Wysłany: 2007-02-15 23:02

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

co fakt to fakt na woodstocku tez ich widziałem ale niedługo graja u mnie w Piekarach hehehee napewno pójde zresztą w mojej okolicy graja w niedługich okresach czasu chyba ze 3 lub 4 razy :D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-16 15:40

FAFAL... hihiihi to sie może wybiore do Piekar na koncertos
u mnie grają może 2-3 razy w roku w Browarze Żywieckim ajjj.... zawsze jest kapitalnie... kurde uwielbiam ich....



Wysłany: 2007-02-16 17:44

Taniec irlandzki maja jedna zasadnicza wade, latwo przy nim o kontuzje. Niestety, sam bylem swiadkiem takowej, nie do pozazdroszczenia.


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2007-02-16 17:56

Diabołku i tutaj sie z Tobą zgadzam.... :wink: :wink:

Siniaki na nogach i powybijane paluchy u stóp.... boli... ale czego sie nie robi dla dobrej zabawy w takich klimacikach...



Wysłany: 2007-02-16 20:34

DarkMono już nie mogę się doczekać kiedy sobie poskaczemy przy tych rytmach i pogdamy z naszym gandalfikiem :twisted: FAFAL skaczesz z nami????



Wysłany: 2007-02-17 10:24

Darkmona moja znajoma, tanczac, wlasciwie chodzac na kurs takiego tanca, tak sie zalatwila, ze nie mogla nogi wyprostowac i miala operacja na łękotkę w związku z tym,

Ja wiem ze to nie ten temat, ale nikt nie podniosl tematu shanon?

o matko, dopiero teraz zobaczylem ze zrobilem literowke w nazwie i to dwa razy

Mialem na mysli oczywiscie Shannon


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2008-01-19 17:49

jak mowa o Carrantuohill (ktorych koncerty to w moimprzypadku fajne przezycie)to mozna jeszcze wspomniec o Beltaine - bardzo dobra kapela :-)



Wysłany: 2008-08-10 10:43

sums (Diabolista)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

Co najciekawsze największe kontuzje na woodstocku zawsze mam po koncertach Carrantuohill xD Siniak z tegorocznego koncertu jeszcze nie zeszedł :) Nawet po Vaderze nie byłem tak poobijany a byłem w największym kotle uzbrojony w rozpierdalające się trampki i krótkie spodnie , wsród morza glanów. Irlandzka muzyka rulez. A na Carrantuohill pewnie jeszcze nie raz się przejdę. :P undefined


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Wysłany: 2008-08-10 11:29

Na wstępie polecę wszystkim Festiwal muzyki celtyckiej w Będzinie, wspaniała sprawa
Ja osobiście jestem wyznawczynią Beltaine



Wysłany: 2008-08-10 13:31

[quote:2f64bcfadc="Allanon23"][quote:2f64bcfadc="would"]Na wstępie polecę wszystkim Festiwal muzyki celtyckiej w Będzinie, wspaniała sprawa
Ja osobiście jestem wyznawczynią Beltaine [/quote:2f64bcfadc]


Ano, zamierzam być :][/quote:2f64bcfadc]

I dobrze, zabawa co roku nieziemska :D Nawet pogo ma tam miejsce ;>



Wysłany: 2009-08-16 06:13

Będzin w ostatni weekend sierpnia musi być odwiedzony, jak co roku :lol:


Prawda jest córą czasu poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło