Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Castle Party 2006 - dokument. Strona: 1

Artykuł: Castle Party 2006 - dokument

Castle Party 2006 - dokument Wysłany: 2007-02-14 19:18 Zmieniony: 2007-03-02 14:23

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Bardzo ale to bardzo klimatyczny w sumie jeżeli ktoś widział poprzednie dokumęty i tym nie będzie zdziwiony dużo gothów, cyber itp. klimaty
Muzyka jak zawsze świetna... Klimatyczna...
więc czegóż chcieć więcej ??....
Może żeby tym razem na dokumęcie z CP nas pokazali ??!!

Jak wg. mnie na CP to są najważniejsi ludzie i zabawa... i kropka ;]

Bardzo ciekawe teksty poktoju:
"Chciałabyś mieć męża pedała ??"
"tu jakoś k.. farfocle"
Ehh... naprawde polecam ;]

Post zedytowano...


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2007-02-14 21:25

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Śmię twierdzić, że dokumeny interesujący :) Rozśmieszyła mnie wypowiedz jednego "gotha" że przyjechał sobie wyrwać panne i się polansować :lol:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-02-19 20:55

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Hmm..
Ciekawa aluzja...
Mi się podoba i to moje zdanie...

Dr.F.
Źle mnie zrozumiałeś...
Wiesz jest kwestia że szary wyzbył się inteligęcji na rzecz komputerów...
Bo w sumie po cóż się męczyć jeżeli ktoś lub coś może za nas zrobić daną pracę...
RUTYNA ZABIJA...
Ja się muszę borykać z pieprzoną rzeczywistością...
I wiesz co ja jakoś się trzymam i wiesz wierze w umysł ale często strój określa charakter <ja akurat tak mam.. nie wiem czemu zawsze trafiam na najlepszych ludzi na Industrial Pary czy Koncertach...) ale chrzanić to. Ja mam takich znajomych Ty innych... I jest mi z Tym zajebiście...

Adnistral
----------------------------------------------------------------------------------------------
STAY TRUE!


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2007-03-02 14:24

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Tu sie lekko rypłem bo mi się pomyliła muzyka z teledyskiem...
Ale tak naprawdę chodzi o ten 40 min. dokument..


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


calsberg Wysłany: 2007-03-02 16:29

yhyhyhy najlepszy motyw ?
-calsberga w butelce poprosze
- jednego?
- albo...albo dwa:)


__________________________________________


Wysłany: 2007-03-23 19:32

Siedząc na cmentarzu przy pełni ksieżyca i wsłuchując się w podszepty zwodniczych cieni czarni aniołowie wyszeptali wprost do mojego ucha że... w 29 minecie i 44 sekundzie tegoż 40 mientowego dokumentu jest moja zakaana osoba:D .. osz fuck,, muszę przestać pić:| :twisted:


"I did not wanted to live my life nor did i even wanted to live for my death... strong it is indeed... life... strange to born for death..."


Wysłany: 2007-03-23 20:01

JAKI KURNA DOKUMENT??? :twisted:



Wysłany: 2007-03-23 20:12

Jak to jaki? Bardzo mhhroczny i gothhhycki:D
Sam Luciferi macał palec w jego powstaniu:D
Na oficjalnej stronce CP go znajdziesz..
tylko pamiętaj! Jak go raz oblookasz to zadzwoni do Ciebie Heniek z Gazowni i złoży Ci niemoralną propozycję! :twisted:


"I did not wanted to live my life nor did i even wanted to live for my death... strong it is indeed... life... strange to born for death..."


Wysłany: 2007-03-23 22:54

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

[quote:0bbffbb77e="Nagrobek"]Jak to jaki? Bardzo mhhroczny i gothhhycki:D
Sam Luciferi macał palec w jego powstaniu:D
Na oficjalnej stronce CP go znajdziesz..
tylko pamiętaj! Jak go raz oblookasz to zadzwoni do Ciebie Heniek z Gazowni i złoży Ci niemoralną propozycję! :twisted:[/quote:0bbffbb77e]

Mówi to koleś który sam Jest nagrany z true makijażem na paszczy...
Więc what the fuck ??!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HAIL TO THE FRE@KS!


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2007-03-24 09:32

No baaaaa.... widzę że pofatygował się Pan coby mnie looknąć:D
A mój post powyżej był dla mnie raczej z JAJEM więc... nothing the fuck:)
A dokument spoko wyszedł:D
Więc proszę mnie za zdanie nie ciagnąć
Jeszcze jakieś magiczne pytania?


"I did not wanted to live my life nor did i even wanted to live for my death... strong it is indeed... life... strange to born for death..."


Wysłany: 2007-03-24 10:40

Albo nie.. nie przestane.. szkoda czasu:P


"I did not wanted to live my life nor did i even wanted to live for my death... strong it is indeed... life... strange to born for death..."


Wysłany: 2007-03-24 13:23

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

[quote:fc5ac06b3a="Nagrobek"]
Więc proszę mnie za zdanie nie ciagnąć
[/quote:fc5ac06b3a]
Przepraszam bardzo ale ja nikogo tu nie ciągne -_-

A pić warto ;]


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2007-03-24 15:55

[quote:d0202810fa="Nagrobek"]Jak to jaki? Bardzo mhhroczny i gothhhycki:D
Sam Luciferi macał palec w jego powstaniu:D
Na oficjalnej stronce CP go znajdziesz..
tylko pamiętaj! Jak go raz oblookasz to zadzwoni do Ciebie Heniek z Gazowni i złoży Ci niemoralną propozycję! :twisted:[/quote:d0202810fa]


Jak tru i mroczny to mnie nie interesuje :twisted:



Wysłany: 2007-03-25 00:10

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

[quote:2ca85ffc21="CyberLacha"][quote:2ca85ffc21="Nagrobek"]Jak to jaki? Bardzo mhhroczny i gothhhycki:D
Sam Luciferi macał palec w jego powstaniu:D
Na oficjalnej stronce CP go znajdziesz..
tylko pamiętaj! Jak go raz oblookasz to zadzwoni do Ciebie Heniek z Gazowni i złoży Ci niemoralną propozycję! :twisted:[/quote:2ca85ffc21]


Jak tru i mroczny to mnie nie interesuje :twisted:[/quote:2ca85ffc21]


A to że raczej był wg. mnie sarkazm :P


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2007-03-26 06:47

Hej ludziki to może JEŚLI jedziecie na CP tooo ...
By się za ten dokument przydało wypić?:D
Kto jest na TAK?:DD
By się na CP spotkało w kręgu różańcowego pentagramu iiii....
Wypiło kilka pivek?:)
AR JU ŁIT MI?


"I did not wanted to live my life nor did i even wanted to live for my death... strong it is indeed... life... strange to born for death..."


Wysłany: 2007-03-26 07:55

nie planuje poki co.. jeszcze tylke czasu..

jak mi sie zachce pojade jak nie to nie..



Wysłany: 2007-03-28 20:43

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

[quote:72e3946c60="Nagrobek"]Hej ludziki to może JEŚLI jedziecie na CP tooo ...
By się za ten dokument przydało wypić?:D
Kto jest na TAK?:DD
By się na CP spotkało w kręgu różańcowego pentagramu iiii....
Wypiło kilka pivek?:)
AR JU ŁIT MI?[/quote:72e3946c60]

Ja nie mam nic przeciwko ale ten Twoj slogan mnie przeraza..


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło