Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Music Garden. Strona: 1

Artykuł: Music Garden

Music Garden Wysłany: 2007-02-12 21:14

cienki tekst, błędy interpunkcyjne aż rażą- autor jak i redaktor się nie przyłożył specjalnie chyba właściwie to niespecjalnie dowiedziałem się czegokolwiek o tym lokalu poza tym, ze raz są tam lepsze, a raz gorsze koncerty... beznadzieja jak dla mnie.



Wysłany: 2007-02-12 22:31

[color=red:d15e7e7054]wlasciwie pozostaje sie tylko zasmiac-milo,ze zakladasz sobie konto specjalnie,by dokuczyc Kasi,widac zrobila na tobie wrazenie(zreszta na kim by nie zrobiła)

znajdz sobie jakies pozyteczne zajecie zalosny czlowieczku[/color:d15e7e7054]


"Cóż - rzekł Mefisto - zbyt piękna - zbyt piękna aby ja potępić..."


Artykuł Wysłany: 2007-02-14 19:12

Nie mam nic przeciwko krytyce ale konstruktywnej - moze warto byłoby wskazać błędy?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-02-18 18:02

Tekst w sumie o niczym. Szefowa pogoniłaby mnie za coś takiego.

Nie przeszkadza mi interpunkcja, bo jako redaktor mogę ją poprawić, ale to, że niczego się z niego nie dowiedziałam, oprócz tego, że MG to dawna Dekompresja, jaki jest adres i strona klubu. Głupio mi, kiedy mam wrażenie, że choć nigdy nie byłam w tym miejscu, TEORETYCZNIE wiem o nim więcej niż autorka artykułu.

Jeśli już chcemy o jakimś miejscu pisać, to oddajmy mu sprawiedliwość i opiszmy solidnie wszystko, co i jak.

Tego rodzaju informacja i wewnętrzne przemyślenia bardziej pasują do forum - tu muszę zgodzić się z Alphar i panem, którego nicku nie pamiętam (pierwszym wypowiadającym się).

Przyklady - jesli tanie piwo, to jak tanie - jak jest w innych lokalach, itp.

Jesli grają fajne kapele to jakie i ktory koncert byl tam największym wydarzeniem, nawet, jeśli na nim nie bylaś i jeśli nie sposób wymienic wszystkich.

Jesli brak klimatycznosci to kwestia wielkosci pomieszczenia - dlaczego: za małe czy za duże?

itp., itd.

Jeśli piszesz o zapleczu dla zespołów, na które nikt z 'normalnych' ludzi i tak nie wchodzi, to moze warto o toaletach, ktore odwiedza kazdy?

I ostatnia sprawa - jak najwiecej obiektywizmu. Własne przemyślenia mozesz dodac jako P.S. potem - ktore (Twoim zdaniem) koncerty byly dobre, a które złe.

Chyba tyle :twisted:

Gekko



Wysłany: 2007-02-18 18:23

[color=red:62071db44b]A mówiłam Kubie że żaden ze mnie autor... :) to teraz mam... :)

Jeśli chodzi o interpunkcje - "aż" chyba w jednym miejscu przecinka nie postawiłam... co do treści - wybaczcie, ale o tym klubie naprawde według mnie więcej napisać się nie da.

Znam to miejsce od lat, byłam tam na wielu koncertach m.in Paradise Lost, na różnych imprezach - ale moim celem nie było skrupulatne opisywanie wszystkich wydarzeń, które tam się odbyły - bo o tym można przeczytać czy na stronach Music Garden, czy na stronie Dekompresji.

[u:62071db44b]To moje subiektywne odczucia [/u:62071db44b]- takie właśnie było założenie pisania wszystkich "mini-recenzji" dotyczących łódzkich klubów. Ten uważam za miejsce dobre na koncerty - ale zwyczajnie według mnie są lepsze miejsca w Łodzi, o których warto napisać więcej! :)

co do literek "J" - to pisałam do Kuby o ich "występowaniu" - ja się na tym zupełnie nie znam :) i to również zaznaczyłam :)[/color:62071db44b]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-02-18 18:32

To po ch... pisać o miejscu, które (Twoim zdaniem) nie jest ciekawe?

Tego nie rozumiem.

Jesli Paradise Lost tam grali i bylo to jedno z wazniejszych wydarzeń w ciagu ostatnich lat, to warto o tym i innych duzych wydarzeniach wspomnieć, oczywiscie już bez opisywania koncertów.

Jesli uwazasz, ze na stronie klubu sa potrzebne informacje, to daj link do strony gdzieś na forum. A jeśli już piszesz o MG tekst, to musisz z tych informacji umieć skorzystać.

I spokojowo dasz radę. Proponuję informację poprawić.



Wysłany: 2007-02-18 18:47

[color=red:6ec1381144]Nie napisałam, że to miejsce jest nieciekawe :) tylko, że w Łodzi są LEPSZE miejsca - to po pierwsze.

Po drugie - napisałam ten tekst i wszystkie inne jako całość - w sumie opisałam 6 łódzkich klubów - wszystko zatytułowałam jako "krótko o łódzkich pub'ach - subiektywna ocena Łodzianki", dlatego ma to taką formę. Kuba to podzielił i w takiej formie się to pojawiło - ja w to nie wnikałam.

Ciekawe, że inne opisy nie wywołały takich komentarzy pod adresem mojego "pisania" :)[/color:6ec1381144]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-02-18 19:09

Reszte przeczytam jutro:) Ten tekst rzucil mi sie w oczy, bo był na głownej stronie.
Nie przejmuj się naszymi komentami, tylko rób swoje. Jesteśmy tu od tego, żeby dawac krytyczne uwagi dla dobrego rozwoju naszego pięknego portalu. Ty możesz się do nich zastosować lub nie.

Jeśli sugerujesz, ze 'ginekolog' jest kims z Dekompresji vel MG - cóż, ma prawo do wypowiedzi, jak każdy inny darkplanetowicz.

gekko



Wysłany: 2007-02-18 19:40

[color=red:7e3ede214f]Absultnie niczego nie sugeruje osobnikowi ginekologowi :) i raczej nie sądze by wyżej wymieniony osobnik miał coś wspólnego z Music Garden czy Dekompresją :)

I oczywiście macie prawo do krytyki - ja nie mam nic przeciwko :) - "obraza majestetu" w moim przypadku nie będzie miała miejsca :) przecież to tylko opis knajpy, który każdy odwiedzając to miejsce może zweryfikować :)

Tak więc zapraszam serdecznie do Łodzi! :)[/color:7e3ede214f]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło