Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Carmilla włoski cyber gotyk. Strona: last

Carmilla włoski cyber gotyk Wysłany: 2007-02-08 14:59

W Polsce wogóle praktycznie nie znany a w Europie jeden z lepszych cyber zespołów- Carmilla zrujnował doszczętnie moje pojęcie o muzyce. JEST PROFESJONALNY. Świetny. Mało jest cyber gotyku... znalazłam Blood Jewel, Illumina i parę innych takich... ale Carmilla to zawodowy zespół. Ktoś go wogóle tutaj zna?



Wysłany: 2007-02-09 17:03

W sumie nie. Ale z chęcią poznam :D Jak mogłabym prosic o przesłanie na meil ( panda_02@wp.pl ) jakichś kawałków

Byłabym wdzięczna



Wysłany: 2007-02-09 19:33

Cyber gothic? :D

Jak dla mnie to electro/EBM z synthpopem i masa nalecialosci minonych lat.

Paskudnie slodkie, poziom nagran niczego sobie.
Nic nowego, wtorne, wtorne i jeszcze raz wtorne przetwarzanie i krecenie sie w kolko.

Teksty tak samo prostackie jak elektronika w tle (80s i 90s dance i new romantic?)

i nijak ma sie to do muzycznego gotyku


link do myspace, dla smialkow http://www.myspace.com/carmillacybergothband
radze korzystac z tego fioletowego (ozeszkurwa) odtwarzacza, nie ma ograniczenia co do bitrate'u, wiec kawalki sa w znosniejszej jakosci.



Wysłany: 2007-02-09 19:56

Co racja to racja. Jest kilka zespołów które sa podobne ale to nie jest złe xD
Mi się podoba
Pozytyw :D



Wysłany: 2007-02-09 21:07

ej fajne to nawet jakby ktoś mógł niech mi podeśle na maila wdzięczna będę

boromirka14@tlen.pl


:)


Wysłany: 2007-02-10 14:09

Jak usłyszałam wstęp do "lilith" to mnie odrzuciło....ogólnie to dziwna ta włoska scena muzyczna. I nie chodzi mi tu tylko o ten zespół.



Wysłany: 2007-02-10 15:19

Carmilla jest slodka i rozowa i techniasta, ale taka wlasnie jest ta muzyka. Gotyk na komputerowo:) z duza doza seksapilu (mniam!). Carmilla jednak pokazuje klase reszta cyber jest nedzna:/ nawet jesli podbna to prymitywna. Zapraszam na linka do zciagania muzyczki za darmo. W googlach CARMILLA i na ofizjalnej stronie jest. Ja lubie takie cukiereczki az do wyrzygania:D. How sweet:D....



Wysłany: 2007-02-10 18:27

ale do tego wszystkiego panie mogłyby być ładniejsze :wink: takie moje małe "ale"


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-10 19:20

Masz rację... jak już tak graja to mogłyby być ładniejsze...:/ to jest minus...:D



Wysłany: 2007-02-12 21:27

No racja przrepiękne to one nie są :lol:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło