Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

V/A - UNTITLED. A Tribute to Zdzislaw Beksinski. Strona: 1

Artykuł: V/A - UNTITLED. A Tribute to Zdzislaw Beksinski

Wysłany: 2007-02-07 18:16

Racja Regisie trzeba się niezwłocznie zaopatrzyć w to wydawnictwo!!!!



Wysłany: 2007-02-07 23:37

Nie uwazacie takiego wydawnictwa za jedna monopolowa bujde? Hold artyscie-malarzowi, ktory w taki a nie inny sposob zyskal duze zainteresowanie publiki swoimi obrazami sklaniajacymi do toniecia w zadumie-powinien chyba raczej achecac do wspomnienia o artyscie, do odnalezienia prac i zanalizowania ich tresci,ktora nie zawsze jest mroczna/i gotycka.../ .Czy muzyka ktora ma byc domniemana inspiracja mrocznymi obrazami bedzie w stanie sprostac takiemu adaniu..? Widzac liste zespolow, watpie...


zla niedobra okrutna straszna msciwa zimna suka.dla niektorych mila, ale trzeba sobie zasluzyc;> nie ma cudowniejszej Ksiezniczki pod sloncem.


Wydawnictwo Wysłany: 2007-02-08 05:18

Nie bedzie problemu - wydanych bedzie tylko kilkaset egzemplarzy - polecam wiec sie spieszyc


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-02-09 09:55

to mogło by byc ciekawe...

mnie zarazila Beksińskim przez przypadek moja mama... dala mi fotografie z jego obrazem, wstrzasnela mna i zaczelam sie interesowac jego tworczoscia...
i tak jak mnie zachwycil tak zachwycal wiele osob, wiec moze te utwory beda ciekawe...
chociaz szczerze to uwielbialam cisze w salach w ktorych bylam z jego pracami... szczegolnie w zamku, potezna sala te grafiki i ta cisza...

ale chetnie poslucham jak kiedys mi sie uda...


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-02-09 10:19

[quote:25cc564fe0="dr_Faustus"]Prawda Cynthia?[/quote:25cc564fe0]

dlaczego pytasz jesli sie zgadzasz?

[quote:25cc564fe0="dr_Faustus"]szacunek mistrzowi... i chwila ciszy...[/quote:25cc564fe0]

tak...


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-02-10 13:14

Skoro tak wszystko wiesz, to pewnie wiesz też, że najprościej jest wejść na stronę wydawcy i tam poszukać informacji na temat dystrybucji, a jeżeli ich nie znajdziesz to równie proste jest napisanie maila z pytaniem jak można nabyć to wydawnictwo. Zapewniam, że Szymon lub Iwona z chęcią odpiszą i udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Ludzie zamiast gdybać i pisać 100tyś postów typu "no ciekawe jak to można kupić" ruszcie czasami głową - to nie jest takie skomplikowane.[/url]



Wysłany: 2007-02-12 17:51

Proszę bez osobistych wycieczek...od tego są privy!!!!



Wysłany: 2007-02-15 17:06

I może darujcie sobie przekleństwa - trzymajmy pewien poziom Drogie Panie i Drodzy Panowie...


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-03-05 17:15

Oj, tak. Wlasnie slucham kawalkow na MS. Naprawde dobra robota, klimat. Zastanawiam sie nad kupnem albumu.
Dzieki za info, Mr. Faustusie

EDIT: Jutro skladam zamowienie. Dema mnie przekonaly w zupelnosci.



Wysłany: 2007-03-05 22:40

Desiderii Marginis i Asmorod fajne, natomiast Job Karma jak zawsze średnia i bezpłciowa...

Na pewno warto zainteresować się tym wydawnictwem.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło