Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

VNV Nation - Judgement. Strona: last

Artykuł: VNV Nation - Judgement

Okładka do JUDGEMENT Wysłany: 2007-02-07 02:09

W tym info są drobne nieścisłości. Otóż tym razem projektem okładki nie zajął się Ronan Harris. Okładkę w całości zaprojektowałem ja :) . Ronan zwrócił sie do mnie jakieś dwa tygodnie temu z prośbą o projekt coveru do nowego krążka VNVN. Widział moje prace - covery, które projektuję dla WAR OFFICE PROPAGANDA, a że chciał czegoś świeżego na nową płytę trafił do mnie - z czego się bardzo cieszę. W celu weryfikacji chętnie udzielę więcej info na ten temat. Pozdrawiam i też czekam z niecierpliwością na ten krążek. Ew. większa wersja tutaj: http://www.digart.pl/zoom/654376/VNVNATION__Judgement.html


Rzeczywistość jest nudna...


Wysłany: 2007-02-07 06:19

Miło gościć na forum autora coveru. Info wzięte jest z oficjalnej strony zespołu gdzie napisane było tylko iż Ronan wysłał projekt okładki. Może zatem pare słów o samym projekcie?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-02-07 11:04

zajebisty digiart - KAREZ - respect !

licze na to ze okladka oddaje klimat nowej plyty :D



Wysłany: 2007-02-07 20:25

Dziękuję.Ronan Zadzwonił do mnie uprzednio buszując po moim portfolio i wybrał sobie kilka motywów, które wg niego odpowiadałyby nastrojowi płyty. Jeden obrazek przypadł mu szcególnie do gustu ale niestety zarezerwowany jest na ew. współpracę przy nowej płycie Lustmorda więc musiałem troszkę zmodernizować pracę nie tracąc przy tym klimatu oryginału i nawiązując do tego co już VNV od strony graficznej pokazywał. Mieliśmy troszke inne zdanie co do typografii w tytule ale z punkyu widzenia czasu jestem w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym. Do niedawna nawet specjalnie duzo nie słyszałem o tej formacji. Teraz już wiem, że ten kontakt to duże szczęście. Jeśli chodzi o nową muzę to Ronan nie podzielił sie jeszcze nowym materiałem ze mną więc tak samo jestem ciekaw. Moge tylko zapowiedzieć, że nowy singiel też powinien mieć całkiem ciekawą oprawę graf. :-)....i kolejne płyte też :-). Póki co czekam do kwietnia. Pozdrawiam serdecznie.


Rzeczywistość jest nudna...


Okladka Wysłany: 2007-02-08 05:21

Dzieki za info. Mam nadzieję,że o twoich nowych sukcesach nie bedziemy musieli dowiadywać się z oficjalnych stron zespołow


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-02-16 11:53

Link do snippets z nowego albumu VNV.

http://vnvnation.de/downloads_sounds_judgement.php

Moge powiedziec tylko jedno,jest duzo lepiej niz na M&F.Kazdy kawalek robi wrazenie,na poczatek nemesis.....na ktorym parkiet sie...... spali :twisted:


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-02-16 13:47

future - math

EBM + TBM = NEMESIS :D



Wysłany: 2007-03-23 22:42

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Właśnie słucham :)) I jak na razie nie jestem zawiedziona :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-03-29 14:43

mi do gustu przypadlo najbardziej monumentum
takie najbardziej electro z przytupem jak lubie

nemesis ma u mnie jak na razie drugie miejsce :)

calosc zapowiada sie bardzo interesujaco



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło