Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Czasopisma. Strona: 2

Wysłany: 2007-03-26 20:35

[quote:fad45e74d4="dr_Faustus"]też palce w nim macza naczelny prowokator naszego ciemnogrodu - ten od duzych uszu[/quote:fad45e74d4]Nie, że tez macza tylko jest naczelnikiem :wink: A o Urbanie Jerzym mowa :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-02 10:06

A coś kojarze, ojciec w gazecie to znalazł. Laliśmy z tego chyba przez tydzień. Tam jeszcze masa innych zajebistych rysunków była i jest nadal więc zawsze jest sie z czego pośmiac :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


czasopisma Wysłany: 2007-04-02 13:08

LadySavage (Anciliae)
LadySavage
Posty: 67
Bytom / Poznan / Saasenheim ( Francja...

Ja czytam 2 gazety we Francji, Metal i CryptoGothic bo sa po fr a przewaznie wszystkie oicialne strony sa ang jezyczne a ja niekapuje angielskiego :) wiec ja z gazet biore inf


Niebianska Krolowo wszystko mi jedno, Zabierz mnie stad. Jestem umarla dla swiata [ ... ] Tutaj troszcze sie jedynie o martwe ogrody [ ... ] To cena jaka place za dar posiadania marzen [ ... ] Nightwish


Wysłany: 2007-04-03 12:49

Zresztą teraz gdy już jestem na DP to już w ogóle nie musze czytac czasopism bo jeśli jakaś kapela nagra coś nowego albo tylko pierdnie słówkiem o nowym albumie to zaraz sie informacja o tym pokazuje w newsach :lol: :twisted: Po co wydawac pieniądze na głupie kolorowe gazetki? Masz przecież DP :lol: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-03 12:53

[quote:2464809279="KostucH"]Zresztą teraz gdy już jestem na DP to już w ogóle nie musze czytac czasopism bo jeśli jakaś kapela nagra coś nowego albo tylko pierdnie słówkiem o nowym albumie to zaraz sie informacja o tym pokazuje w newsach :lol: :twisted: Po co wydawac pieniądze na głupie kolorowe gazetki? Masz przecież DP :lol: :twisted:[/quote:2464809279]


Amen :twisted:


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-04-03 13:02

[quote:c4e9367333="Phantom"]Amen :twisted:[/quote:c4e9367333]Rozumiem, że Ty również Phantomie masz identyczny pogląd jak ja w tym temacie :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-20 17:59

Niegdyś czytałam Pure Metal, MH, Jazz Forum, teraz rzadziej, jednak internet przeważa nad pismami pod wzgledem ilości i doboru informacji :)



Wysłany: 2008-02-16 14:14

w szkole sredniej kupa kasy szla wlasnie na pisma muzyczne. metal hammer, mystic art, trash'em all, jazgot, tylko rock i moj nieodzalowany morbid noizz...... pamieta ktos jeszcze to pismo?



Wysłany: 2008-02-16 14:44

No jasne że Morbid Noizz-a pamiętam wraz z nieodżałowaną rubryką prowadzoną przez Ryłkołaka. A Ryłkołaka ktoś pamięta :twisted:
Co do innych pism to rzadko wpadały w moje ręce ale kilka ich było: Metal Hammer, Jazgot, Mystic Art, Trash'em All, 7gates, Machina, Tylko Rock, BRAVO :twisted: :twisted:


forever alone immortal


Wysłany: 2008-02-16 15:54

z rylkolakiem najbardziej kojarzy mi sie pamietna plytka "rylkolak horror show speszyl sidi edyszyn" dodana wlasnie do ktoregos numeru morbid noizz. pozyczylem ja komus, po czym przeszla chyba pol miasta i juz nigdy do mnie nie wrocila...... ech, koles mial zryty leb, ale smialismy sie z tego wszyscy.....



Wysłany: 2009-02-07 21:38

Owszem, zdarza mi się kupić takowe gazety od czasu do czasu. Ale do tego musi zachęcić mnie jakiś ciekawy artykuł, plakat, bądź okładka [b:0949aa7cb7][/b:0949aa7cb7]



Wysłany: 2009-02-07 22:58

[quote:d9e20cfa33="Kapitan_Mineta"]też kupowałem Tylko Rock, ale wolałem BRUM - jak dla mnie najlepsze pismo muzycznie jakie istniało w tym kraju. no i kupowałem też kserowane ziny :D nadal bym kupował gazety muzyczne, bo wole gazety niż internet, ale żadna nie jest na tyle ciekawa żebym miał ochotę wydawać kasę...[/quote:d9e20cfa33]

Owszem tanie to one nie są, a te traktujące o metalu to w ogóle :roll:


carpe diem


Wysłany: 2009-02-08 00:01

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Jeszcze w liceum kupowałam Teraz Rock, Metal Hammer i Mystic Art co miesiąc, ale od prawie dwóch lat (czyli od czasu kiedy poszłam na studia) nie kupuję żadnej z tych gazet. Niestety muszę się liczyć z kasą od kiedy nie jestem na garnuszku rodziców :D :P


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2009-02-08 21:31

Demogorona (Bicz)
Demogorona
Posty: 5
Otchłań Ciemności...Kraina Potę...

Jeśli w moim portfelu jest wystarczająca ilość funduszy, która umożliwiłaby mi zakup Metal Hammera z ciekawym artykułem czy też plakatem, który z przyjemnościa zawiesiłabym na scianie w swoim pokoju, to kupuję;P


Są dni gdy świeci słońce, są gdy nie widać nieba...


Wysłany: 2009-02-10 10:31

Ogólnie w nasza piękna kraja szaleje tendencja spadkowa jeśli chodzi o jakość magazynów traktujących o muzyce. Ale tak to jest jak menago znanego zespołu albo jakaś znana marka da dziennikarzowi zarobić na lewo. W taki właśnie sposób zginęła w mrokach wiecznej otchłani "Gitara i Bas". Oczywiście to było pismo nie traktujące bezpośrednio o muzyce ale idea jest ta sama .

Jeśli zaś o moje czytanie chodzi, to od czasu do czasu zakupię sobie "Teraz Rocka" albo "Metal Hammer" ale tylko wtedy kiedy znajdę tam jakiś wart przeczytania artykuł.



Wysłany: 2009-02-10 14:12

Ja tam kupuje CD-Action i C.K.M ;> Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba.


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2009-02-10 16:46

SAMAEL66 (Bicz)
SAMAEL66
Posty: 77
Bielsko-Biała Inowrocław (Finlan...

ja bardzo lubię poczytać Focusa takie tam ciekawe ciekawostki hehe


życie nie składa się z wdechów i wydechów życie to chwile które zapieraja dech w piersi


Wysłany: 2009-02-12 01:29

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

Dawniej "Tylko Rock" to była gazetka :)
Jeszcze przed dobą internetu kupowałem "teraz Rock”, ale to już nie to samo :roll: okroili ją i zrobili wielkie komercyjne g :evil:


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Wysłany: 2009-02-14 20:27

nałogowo tylko rock,metal side,thrash'em all,morbid noizz,czasem mh zwłaszcza te w latach 90tych(najstarszy numer mam chyba z 91 z acidami na pierwszej stronie) kilka pojedynczych pozycji tytułów które pojawiały sie na 3-4 miechy po czym znikały z rynku no i ziny ale te od razu lądowały w koszu lub u znajomych ,kiedys mialem wywalic ten cały syf ale sentyment okazał się silniejszy więc trzymam w piwnicy zamknięte w zaczarowanej szafie do ktorej klucze mam tylko ja :lol: obecnie raczej internet choc jakiś czas temu kupilem teraz rock no i okazjonalnie mh ofkors



Wysłany: 2009-02-27 08:12

ja od czasu do czasu kupuje Super express i fakt. Uwielbiam ten dreszczyk emocji przed porannym atakiem absurdu i groteski
:lol: :lol: :lol:


pierdol studia, zostań ninja


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło