Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

MORION. Strona: 1

MORION Wysłany: 2006-06-01 18:34

Widze ze juz pierwsze lody przelamane bo Neph jako czlonek forum zalozyl o swojej kapeli temat. Wiec ja czynie to samo. Zapraszam wszystkich do zapoznania sie z muzyka zespolu w ktorym gram na klawiszach .zespol zwie sie MORION .Wkrotce jak tylko Amorphous naprawi download pojawia sie kawalki z pierwszego dema oraz niepublikowany nigdzie w sieci teledysk z koncertu w blu nocie.Zapraszam serdecznie i poslcuhania/ obejrzenia i do dyskusji

strona zespolu www.morion.art.pl
strona z mp3 www.morion.mp3.wp.pl


jak sam nick wskazuje;-)tajemniczy;-)


Wysłany: 2006-06-01 19:10

Przesuchałam i "Symbol of time" wśród tych dwóch kawałków jest moim faworytem, może przez to, że wokal prezentuje swój naturalny głos w pewnych momentach i linie melodyczne... ahhh (zwłaszcza ostatni refren), ale w partiach groulingu jest zbyt monotonnie. A jesli chodzi o resztę... ładne klawisze (uwielbiam kawałki zaczynające się od samych klawiszy), gitara - szkoda, że tylko jedna , bas - słabo słyszalny, ale to już pewnie kwestia nagrania i moich głośników :)
Liczę na rewanż i zapraszam do przeczytania z forum "Do wszystkich grających, śpiewających!!!".


My, psychiatrzy odkryliśmy, że ponad osiem procent ludzkości zawsze składała się z myszy. W każdym z nas jest coś z myszy... Monty Python


Wysłany: 2006-06-02 07:16

Już nie raz byłam na koncercie , na którym grał Morion i naprawde jestem pod wrażeniem :) Chłopaki fajnie graja, mają swój pomysł i mnie sie to podoba chociaż na codzień wolę trochę delikatniej. Być może niedługo znowu się zobaczymy na koncercie :twisted:



Wysłany: 2006-06-04 23:29

No, Misterius'ie. Moje gratulacje. Świetna robota. Wszystkie kawałki bardzo mi sie podobają i są bardzo ciekawe po każdym wzgledem. Ciekawe aranżacje, pomysłowe i lekkie przejscia oraz wokal a nie duszenie kota jak koleś w mojej kapeli (niestety nie ma kim go zastąpić). Ściagnąłem sobie wszystkie utworu a teledysk innym razem ściagne i zakładam, że będzie bardzo ciekawy w swej treści.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-07-01 11:31

właśnie sobie obejrzałam teledysk, niestety drobne problemy techniczne spowodowały że wizja i fonia ze sobą nie współgrały...:roll: ale w Łodzi sobie obejrzę na żywo więć co mi tam...

również mi "symbol of time" podoba się najbardziej i zgodzę się z Myszą że klawisze nadają niezły klimat całemu utworowi (nie piszę tego dlatego żę Misterius założył ten temat :wink: )

podsumowując jestem na TAK :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-12 14:02

Ja powiem tylko że ściągnołem "Symbol Of Time" bo słyszałem od niejednej osoby bardzo pozytywne opinie na temat Moriona..i teraz w 100% się z nimi moge zgodzić. Chciałbym na żywo ich zobaczyć =] A co do klawiszy to żeczywiście bez nich było by takze ciekawie ale nie było by tego klimatu...



Wysłany: 2006-07-12 14:22

Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że jestem wiernym fanem ich muzyki niezależnie od tego, że prywatnie łączy jesteśmy przyjaciółmi i do szklanki (ostatnio z Vasylem w Dublinie, albo wczesniej z Antonem i Misteriusem w Poznaniu :) hehe) czy na polu muzycznym gdyż bardzo często razem koncertujemy (Artrosis i Morion).

Bardzo się cieszę że już niebawe będziemy mieli ponownie okazję wystąpić razem na jednej scenie na naszym corocznym festiwalu SacriFest tym razem zorganizowanym z okazji wesela Rema.



Wysłany: 2006-07-12 16:10

.......to muszę się kiedyś wybrac na taki Double Koncert...bo na razie widziałem tylko występ Artrosis a po obejrzeniu clipu Moriona "Symbol Of Time" przekonalem się że były by to napewno ciekawe wydarzenie =)



Wysłany: 2006-07-13 08:23

Draven ty łośku przeciez jedziemy do Łodzi we wrześniu... zerknij w wydarzeniach kto tam gra...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-08-31 12:20

Ja widziałam Moriona na żywo już 3 razy i bardzo mi się podoba. Teledysk do "Symbol of time" jest dobry, tak jak sama piosenka, tylko niestety obraz i muzyka momentami nie współgrały... W każdym bądź razie respect dla chłopaków z Moriona.


Możesz żyć na marginesie społecznym, ale żyj tak, aby nie krzywdzić innych. / "If I can't be my own, I'd feel better dead."


Wysłany: 2006-09-01 21:52

co do Moriona to ja powiem tak byłen na koncercie Huntera a oni go supportowali zagrali przyjemnie więc kupiłem od nich płytkę "Symbol of time..." i szczerze mówić mim że są una niej tylko 3 kawałki to jeszcze mi sie nie znudziła choć mam ją od ponad pół roku polecam fanom Melodic Death Metalu i okolic!!!


Hmmm..... jestem luzakiem i podchodzę do (prawie) wszystkiego z luzem (ale czasem wybucham jak mnie cos wkur***) NIE jestem mrrroczny i zły i NIE noszę glanów i lubię placek


Wysłany: 2006-09-12 16:10

Mlody (Bicz)
Mlody
Posty: 21
Iława/Toruń

Ja mam małe pytanko....

Na teledysku gitarzysta ma gitarkę dla leworęcznych ale nie ma odwróconych strun... czasami tak nie jest trudniej grać? pytam bo po raz pierwszy się z tym spotkałem



Wysłany: 2006-09-12 17:44

Mlody (Bicz)
Mlody
Posty: 21
Iława/Toruń

[quote:a8011f5fa4="BarTolmai"]o fuck... gdzie ty sie chowales? znajdz sobie materialy filmowe z Hendrixem to sie przekonasz ze on własnie tak grał :)[/quote:a8011f5fa4]

To akurat wiem ale po raz pierwszy spotkałem się z czymś takim u "normalnego" gitarzysty... bo Hendrix to był Hendrix i on był wymiataczem :) a ten gitarzysta na tym teledysku nie pokazuje aż takich wielkich umiejętności ( nie obrażam Cie teraz :) )

I dlatego pytam czy tak się trudniej czasami nie gra... chyba że to kwestia przyzwyczajenia



Wysłany: 2006-09-17 21:54

Wasyl jest leworeczny i dlatego tak grakwestia przywyczajenia. Praworecznemu gitarzyscie trudno idzie sciaganie tego co on gra


jak sam nick wskazuje;-)tajemniczy;-)


Wysłany: 2006-09-21 14:21

ja mam pytanko propos teledysku gdzie go można obejżeć??


Hmmm..... jestem luzakiem i podchodzę do (prawie) wszystkiego z luzem (ale czasem wybucham jak mnie cos wkur***) NIE jestem mrrroczny i zły i NIE noszę glanów i lubię placek


Wysłany: 2006-09-21 14:25

teledysk do kawalka lost dimension mozesz znalezc na naszej stronie www.morion.art.pl lub w zasobach darkplanet.pl
dostepny jet tez teledysk do tytulowego numeru z promowki Symbol of time tez tutaj na dark planet w dziale video bodajze lub wejdz na nas w encyklopedii.


jak sam nick wskazuje;-)tajemniczy;-)


Wysłany: 2006-09-21 14:32

ja tez mam pytanie...
KIEDY NAGRACIE PŁYTE :?:
i poproszę o jakis termin, np. jesień przyszłego roku :wink:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-09-21 14:34

moriony rozpoczely prace nad plyta w poniedzialek 18 wrzesnia biezacego roku mam nadzieje ze do konca listopada nagrywanie zakonczymy a w grudniu zrobimy jakas mala premierke koncertem w Poznaniu ale wszystko jeszcze dogadujemy.W krotce info na naszej stronie razem ze zdjeciami ze studia.A konkretenj daty co do dnia nie jestem w stanie podac:P bo to przeciez ROCK&ROLL BABY


jak sam nick wskazuje;-)tajemniczy;-)


Wysłany: 2006-09-21 14:51

to ja mam następne pytanie kiedy najblizszy koncert w POznaniu?? (i jakies after party :wink: )


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-09-21 16:45

Planujemy koncert dopiero na premiere naszych wypocin czyli przelom listopad/poczatek grudnia tak mysle.Rozmowy juz na ten temat trwajaNa pewno gramy 3 kocnert na trasie Con trust przed Artrosis. Zaliczmy krakow zielona gore i wroclaw. Mozliwe ze zawitamy rowniez ponownie w Lodzi i we Walczu co do reszty to wiecej grzechow nie pamietam ;-P


jak sam nick wskazuje;-)tajemniczy;-)


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło