Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

DarkPlanet na MySpace. Strona: last

Artykuł: DarkPlanet na MySpace

DarkPlanet na MySpace Wysłany: 2007-01-23 19:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

"Profil powstał mimo sprzeciwu głownego administratora, który nie jest zbyt wielkim fanem tego serwisu " - no wiesz, Kuba, ta moja siła perswazji podziałała :D


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Avatary Wysłany: 2007-01-23 20:28

Wylosowałem 100 avatarów. Cześć z nich zasłonił napis


Life is complex: it has both real and imaginary components


Re: Avatary Wysłany: 2007-01-23 20:31

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

[quote:c1b7fed467="amorphous"]Wylosowałem 100 avatarów. Cześć z nich zasłonił napis [/quote:c1b7fed467]
a mnie nima... fuck !!!


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2007-01-23 20:41

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Nie no jestescie zabawni :lol: :lol: :lol:

To nie jest zbior odnosnikow o waszych kont, tylko zwykly obrazek, miniaturka na pottrzeby myspace i jak powiedział Admin - jest to wygenerowany losowo zbiór avatarów. Ja ktoś się az tak burzy, to mogę się usunąć z tego obrazka, hihi, beddzie miejsce dla Was

Nie bądźcie dziecinni, please :D Przeciez to czy ktos ma tam avatar a ktos nie nie ma kompletnie zadnego znaczenia!


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-23 21:04

Hehe, potrafię zrozumieć tą rezerwę Głównego Admina. Ja też się długo przed myspace wzbraniałem, ale w końcu uległem... No i oczywiście do DP się podczepiłem :)


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-01-23 21:11

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

[quote:09aa3eff5d="minawi"]Nie no jestescie zabawni :lol: :lol: :lol:

To nie jest zbior odnosnikow o waszych kont, tylko zwykly obrazek, miniaturka na pottrzeby myspace i jak powiedział Admin - jest to wygenerowany losowo zbiór avatarów. Ja ktoś się az tak burzy, to mogę się usunąć z tego obrazka, hihi, beddzie miejsce dla Was

Nie bądźcie dziecinni, please :D Przeciez to czy ktos ma tam avatar a ktos nie nie ma kompletnie zadnego znaczenia![/quote:09aa3eff5d]
Widać Kasiu, że mało poswięcalas czasu na psychologie ludzką... daj jednemu dzieciakowi lizaka na oczach innych to cie zeżrą... Chodzi o sam fakt. Mysle, że kazdy kto sie udziela na darkplanet chcialby by ten mały kwadracik takie kurde gowno ale przedstawial jego. Ale jest tu ponad 2000 ludzi więc trudno wszystkim dogodzić. Ja bym zrezygnował z tych avatarów a dał coś innego bo to nie ma sensu. Takie moje zdanie. W ogole darkplanet powinien być bardziej kompatybilny... a nie takie parodie odstawiać... ale ja sie nie czepiam, więcej tu dziur niż samego jadła kto to widział aby oceniać recenzje czy wywiady, nie wspominając juz o encyklopedii... powinno sie oceniać to o czym jest mowa... dziura na dziurze... jak polskie drogi... [/url]


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2007-01-23 21:26

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

nie no kurde, Grześ rozbawiasz mnie jeszcze bardziej: ocenianie recenzji jest jak najbardziej na miejscu - to w końcu jedna z podstawowych form krytyki, napisz jakąś to zobaczysz :P co do oceniania encyklopedii juz tak nie jest, bo mało jest wpisów autorskich, więc tam jest to zbyteczne by oceniac...

I co rozumiesz pod pojęciem kompatybilności DarkPlanet?? 8O
a moze to chodzi Ci o Kompatybilność psychologiczną? :wink: Nie rozumiem co ten termin ma do profilu DP na MySpace... Że profil ma harmonizować się ze stroną czy jak? :lol: :lol: :lol:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-23 21:38

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

[quote:f3c9d856a6="minawi"]nie no kurde, Grześ rozbawiasz mnie jeszcze bardziej: ocenianie recenzji jest jak najbardziej na miejscu - to w końcu jedna z podstawowych form krytyki, napisz jakąś to zobaczysz :P co do oceniania encyklopedii juz tak nie jest, bo mało jest wpisów autorskich, więc tam jest to zbyteczne by oceniac... [/quote:f3c9d856a6]
Przykład: recenzja płyty... ludzie krytykują kogoś bo napisał tak czy siak... to jest imbecylstwo... niech sami piszą to ich zjadą... to nie ma przyszłosci... mamy zamknięte koło... zacznijmy oceniać płyte o ktorej mowa... aaaa i w tym momencie mozna zrobić ranking ulubionych płyt darkplanetowiczów a nie kurde ulubionych recenzji... po cholere komu wiedzieć czyja recenzja jest lepsza jak i tak ludzie chcą sie coś dowiedzieć o muzyce czy jest dobra... bądźmy ludzie praktyczni

[quote:f3c9d856a6="minawi"]I co rozumiesz pod pojęciem kompatybilności DarkPlanet?? 8O
a moze to chodzi Ci o Kompatybilność psychologiczną? :wink: Nie rozumiem co ten termin ma do profilu DP na MySpace... Że profil ma harmonizować się ze stroną czy jak? :lol: :lol: :lol:[/quote:f3c9d856a6]
Mówie tu o kompatybilności darkplanet z zapotrzebowaniami użytkowników... lepszy podaż to lepszy popyt i więcej ludzi tu ściągniecie... ale trzeba robić to w taki sposob aby wszyscy byli zadowoleni...
Sam pomysł z myspace mi sie bardzo podoba tylko bym zmienił tego "billboarda" z avatarami bo to jest nieciekawe... Albo dać avatary samych adminów. Żeby nikt nie czuł sie zapomniany czy coś. Przy takiej ilości użytkowniów trzeba szukać złotego środka.


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2007-01-23 21:43

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

coś chyba pokręciłes z tą korelacją podaży i popytu :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-23 21:49

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

[quote:f6110320db="minawi"]coś chyba pokręciłes z tą korelacją podaży i popytu :wink:[/quote:f6110320db]
mniejsza o to... mam nadzieje ze kumasz o co mi chodzi?


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


lAlbo dać avatary samych adminów Wysłany: 2007-01-23 22:59 Zmieniony: 2016-02-18 20:50

Samurai Napisał:
]Albo dać avatary samych adminów..


heh chyba nie do konca rozumiesz idee myspace - przeciez przy kilkuset 'friendach' to jasne ze tylko pare wejdzie na glowna i nikt tam się o to nie burzy



Wysłany: 2007-01-24 00:26

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

Wiesz Alphar polemizowałbym...


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Minawi Wysłany: 2007-01-24 00:54 Zmieniony: 2016-02-18 20:51

minawi Napisał:
Albo dać avatary samych adminów. .


heh chyba nie do konca rozumiesz idee myspace - przeciez przy kilkuset 'friendach' to jasne ze tylko pare wejdzie na glowna i nikt tam się o to nie burzy [/quote:28272c6287]


no wlasnie ja juz nie mam miejsca w topfriends,a co nieco ludkow bym chciala jeszcze dorzucic.. :x



Wysłany: 2007-01-24 01:45

Wierzyc mi sie nie chce, ze sa osoby ktorym tak mocno zalezy na glupich awatarach.... ehh...



Wysłany: 2007-01-24 11:50

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

No przecież widać , że awatary zostały tam ładnie dobrane i dopasowane. Wizualnie jest to zrobione naprawdę ok. !!! Nie przesadzajcie z czepianiem się. I tak jestem pełna podziwu dla administratorów , przecież utrzymanie tego forum „w ryzach” , ciągły rozwój i jeszcze propaganda to na pewno wiele pracy!!! A jak macie jakieś zastrzeżenia co do forum to piszcie opinię w uwagach a nie tu. Kto by miał czas i ochotę zastanawiać się nad tym czyj awatar powinien znaleźć się przy odnośniku na jakiejś tam stronie . Czy to ważne??? Nie ma tam np. zdjęcia Alphar, choć jej pozycja na forum chyba wszystkim jest wiadoma.. A czy się czepia, może nawet sama nie chciała się tam znaleźć ??
W ogóle zaraz dojdzie do tego, że prowadzony będzie ranking najważniejszych osób … To chyba nie o to chodzi.., jak to gdzieś już Hexe pięknie napisała DP powinno być ponad podziałami! Ja mimo, że życie przewróciło mi się do góry nogami i trafiłam tu w czasach bardzoooo dla mnie ciężkich znalazłam wiele wiadomości, tematów, wpisów , które na pewno po trochę przyczyniły się do powrotu uśmiechu na mej twarzy.. I mimo, że z niewieloma ludźmi rozmawiałam face to face to i tak dzięki tym wszystkim wypowiedziom które tu czasem czytuję uważam D Planetowiczów za swoich wirtualnych znajomych, którzy pomogli powrócić mi wiarę w pojęcie człowiek.. I cieszę się, że w dzisiejszym skorumpowanym świecie chociaż tu na recenzję, opinie i ogólne oceny wypowiedzi nie patrzy się pryzmatem „znajomości”. Tak trzymać !!!


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-24 14:39

Noone nie chodzilo mi o Ciebie w zadnym wypadku :) Tylko podsumowalam jednym krotkim zdaniem wszytsko co przeczytalam w tym temacie. Zdziwilo mnie, ze te avatary wywolaly taka burze ("ten tam by chcial byc" "ten nie ma zamiaru widziec tam swojego awataru") SZOK :P

DP na my space prezentuje sie bardzo ciekawie :D
MI tam sie podoba i nie bede sie czepiac! :D
Bo to byla wytezona praca osob z tego serwisu i nalezy ja docenic a nie czepiac sie :D



Wysłany: 2007-01-24 16:57

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

W gruncie rzeczy pomysł z avatarami nie jest zły, ale możnaby go inaczej zrealizować. (nie był bym sobą, gdybym nie powiedział, że zrobiłbym to inaczej, wybaczcie :wink: ) Jednak to kwestia gustu.
A jeżeli komuś przeszkadza to, że zamieszczono tam tylko niewielką część avatarów, to niech stworzy coś takiego ze wszystkimi- nie wiem jak komu, ale mi by się odechciało może przy wklejaniu 200. obrazka :P


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2007-01-24 17:59

Wedlug mnie to byl swietny pomysl :D
I jaka reklama dla serwisu ^^



Wysłany: 2007-01-24 18:04

Haniu, mi się podoba :wink: i nie widzę w tym pomyśle nic złego :) jesteśmy wszędzie...można by rzec :twisted:



a co do avatarów, to avatar nad moim fajnie komponuje się z moim :wink: męska twarz, damski tułów :twisted: bomba jak dla mnie :twisted:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-01-25 23:18

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

[quote:d87d4090b1="dymek"]W gruncie rzeczy pomysł z avatarami nie jest zły, ale możnaby go inaczej zrealizować. (nie był bym sobą, gdybym nie powiedział, że zrobiłbym to inaczej, wybaczcie :wink: ) Jednak to kwestia gustu.
A jeżeli komuś przeszkadza to, że zamieszczono tam tylko niewielką część avatarów, to niech stworzy coś takiego ze wszystkimi- nie wiem jak komu, ale mi by się odechciało może przy wklejaniu 200. obrazka :P[/quote:d87d4090b1]
Ja bym tego w ogole nie robił... samo logo wystarczy...


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło