hra Wysłany: 2025-06-11 16:58
Mój brat z Gdańska opowiadał o grze, która przypomina spadające kulki z teleturnieju. Dał mi link i stwierdziłem, że spróbuję. Zaskoczyło mnie, że nie musiałem zakładać miliona kont ani ściągać aplikacji. Rozgrywka szybka, przejrzysta i bez reklam co 5 sekund. Największy hit to moment, kiedy z nudy wrzuciłem kilka kul z rzędu i jedna trafiła x10 – nie spodziewałem się. Po wszystkim trafiłem na plinko opinie i nie żałuję, że zaryzykowałem.

