Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Do wszystkich grających, śpiewających!!!. Strona: 1

Do wszystkich grających, śpiewających!!! Wysłany: 2006-05-31 16:29

Podjęłam już wcześnie temat zespołów Darkplanetan z Minawi, ale może ta wiadomość będzie miała szerszy rozgłos.
Zacznijmy od tego, że pewnie znajduje się wśród Nas kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt (niepotrzebne skreślić) osób, które mają coś do czynienia z tworzeniem muzyki. Wiem, że trudno jest się wybić z graniem poza swoje miasto i dlatego mam propozycję -nazwijmy to "koncert za koncert", już tłumaczę...
...chętnie przyjmiemy pod nasze (czerwcowe) skrzydła grupę spoza Wrocławia, która będzie chciała tu z Nami zagrać i gwarantujemy sprzęt, nocleg i może jakieś afterparty, ale (wiadomo, zawsze jest jakieś ale) kapela, która do nas przyjeżdza, organizuje koncert u siebie.

To na razie tyle, zainteresowani proszę pisać!!!


My, psychiatrzy odkryliśmy, że ponad osiem procent ludzkości zawsze składała się z myszy. W każdym z nas jest coś z myszy... Monty Python


Wysłany: 2006-05-31 22:00

Ja zaczynam grac w małej Rockowej kapelce. Na codzień zajmuje sie komponowaniem własnych utworów nie realizujac ich w żadnym zespole, powiedzmy, że jestem solowym muzykiem póki co i nigdzie się nie udzielam. Piszesz aby przyjechać do was na koncert; tzn, do kad? Do Poznania? Nie wiem, pewnie nie słyszałaś nigdy o takiej miejscowości jak Złoty Stok albowiem stąd pochodzi ta kapelka w, której od niedawna zacząłem grać na skrzydle gitary rytmicznej.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-05-31 22:04

Kostuszku mój drogi, czytaj całe posty... jest napisane, że do Nich czyli do WROCŁAWIA!


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-05-31 22:21

Dziękuje za poprawienie mnie. Hm skoro do wrocławia to dużo łatwiej byłoby tej mojej kapeli dojechac na koncert. Prosze o dalsze szczegóły Mysz'ko.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-01 08:28

Powiedz mi, co jeszcze chcesz wiedzieć, bo nie wiem o jakie szczegóły Cie interesują. Sprawa jest prosta, szlifujecie materiał na conajmiej 1h i jakiś bis, umawiamy się co do terminu i witamy Was we WROCŁAWIU :)
Jesteś w stanie określić co gracie, przynajmniej w przybliżeniu?


My, psychiatrzy odkryliśmy, że ponad osiem procent ludzkości zawsze składała się z myszy. W każdym z nas jest coś z myszy... Monty Python


Wysłany: 2006-06-01 19:15

Morion chetnie zawita we wroclawiu ale bedzie to mozliwe odpiero na jesien. Teraz w zepsole 2 borny magisterskie slub i jeden do Irlandii wyjezdza .Ale chetnie przyjedizemy i zoorganizujemy cos w poznaniu. pozdrawiam

ps. Mysz daj maiary na swoja kapele


jak sam nick wskazuje;-)tajemniczy;-)


Wysłany: 2006-06-01 19:27

Też zrobiłam osobny post "A Day In June" :) Tam są namiary na naszą stronę i mp3. A co do jesieni, to nawet lepiej, bo przynajmniej więcej studentów będzie, a na nich się to wszystko we Wrocławiu opiera.


My, psychiatrzy odkryliśmy, że ponad osiem procent ludzkości zawsze składała się z myszy. W każdym z nas jest coś z myszy... Monty Python


Wysłany: 2006-06-02 13:43

Czy macie już jakies konkretne terminy co owego koncertu? Dobrze by było bo tu u nas zanosi się na jakieś plany. Myśle, że bedzie mteriału akurat na godzine i bisa zawsze grają jeśli się ich o to poprosi. Co prawda ja jeszcze z nimi nie bede grać bo musze wpierw cały materiał perfekcyjnie opanować i być idealnie zgranym z drugim gitarzystą. Przyjechałbym z nimi na koncert ale jako fan.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-02 15:28

Konkretnych terminów jeszcze nie ma, ale pogadam z chłopakami, być może pod koniec czerwca coś by się udało już zagrać. Musisz mi podać akieś namiary na Was, bo nawet nie wiem, jak się nazywacie :) "Od zmierzchu do świtu" nie organizuje koncertów od czerca do września, a jesli nawet, to tylko pojedyńczych zespołów, też tam niedawno graliśmy - http://taboo.art.pl/view.php?ident=407 :twisted: Dziś też gramy w klubie Łykend.


My, psychiatrzy odkryliśmy, że ponad osiem procent ludzkości zawsze składała się z myszy. W każdym z nas jest coś z myszy... Monty Python


Wysłany: 2006-06-02 17:08

Co do namiarów to wkrótce Ci podam. A w jakim klubie gracie Mysz'o najczęściej? Wówczas ewentualnie lokum do grania byłoby zgłowy tylko pozostawałaby jeszcze kwestia terminu. Repertuar mają chłopaki na godzine wiec spokojnie będzie czego słuchać i do czego sie zabawić. Wypijemy razem piwko. Jeśli nie pojade na 16 czerwca do Poznania to będziesz 1 osobą jaką bym poznał z DP.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-03 11:15

Rozmawiałam już z moimi czerwcowymi ludkami i tak jak mówiłam, koncert odbył by się pod koniec tego miesiąca. Już rozglądamy się za knajpami, a najczęściej gramy w klubie Łykend, ale ja osobiście nie przepadam za tą knajpą. Jeśli chodzi o plakaty, to też się o to nie musicie martwić chyba, że bardzo chcialibyście coś zaprojektować.
Powiedz mi wreszcie jak się nazywacie!!!


My, psychiatrzy odkryliśmy, że ponad osiem procent ludzkości zawsze składała się z myszy. W każdym z nas jest coś z myszy... Monty Python


Wysłany: 2006-06-03 20:01

Nazywaja się [b:cbb4bd5673]Au100k[/b:cbb4bd5673]. Tylko spokojnie, jeszcze ich nigdzie nie wpisujcie w żadne terminy i plakaty. Jaki to miałby być koncert i jakiego gatunku kapele miałyby tam jeszcze grać? Musze ustalić czyj numer Ci podać abys miała kontakt z zespołem.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-03 21:28

Dwa zespoły po godzinie materiału wystarczą jak na jeden koncert. Wiesz co, najlepiej, jak dostanę ich maila lub numer gg. O plakatach tylko wspomniałam :P


My, psychiatrzy odkryliśmy, że ponad osiem procent ludzkości zawsze składała się z myszy. W każdym z nas jest coś z myszy... Monty Python


Wysłany: 2006-06-03 23:33

O numerach gg nie myśl. Podam Ci numer numer komórki i się skontaktujesz z jednym z członków zespołu, a wówczas ustalicie terminy itp. ok?


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-05 13:20

Ok :) My teraz szykujemy się do konkursu organizowanego przez mediatekę we Wrocławiu, wiec proszę trzymać kciuki :)


My, psychiatrzy odkryliśmy, że ponad osiem procent ludzkości zawsze składała się z myszy. W każdym z nas jest coś z myszy... Monty Python


Wysłany: 2006-06-05 13:51

Oki, zatem oddaje swe kciuki waszej opiece :twisted: Narazie Ci moi goscie koncertuja w pobliskich miastach, miasteczakch i wsiach...ale myśle, ze dam Ci numer do lidera zespołu.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło