Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020

Koncerty i festiwale a pandemia. Strona: 1

Artykuł: Koncerty i festiwale a pandemia

Koncerty i festiwale a pandemia Wysłany: 2020-06-25 08:57 Zmieniony: 2020-06-25 08:57

Branża stanęła w miejscu. Widmo zamknięcia działalności stanęło przed klubami, agencjami koncertowymi, firmami nagłośnieniowymi i last but not least samymi muzykami. Ostatnie częściowe zniesienie ograniczeń nie wpłynęło zasadniczo na sytuację.
Ostrożne prognozy mówią o jakim takim powrocie do aktywności dopiero w przyszłym roku, wtedy już jednak może nie być komu wracać ...
P.S. Muzycy, i to z pierwszej ligi, zaczynają się ostatnio zatrudniać w Uberze i firmach kurierskich...

Do not quote - think for yourself

Wysłany: 2020-06-25 12:23

Mannelich (Bicz)
Mannelich
Łęczna/Pojzn

Każdy próbuje przetrwać ten trudny czas. Bo co innego może robić taki zespół? Koncerty online? Chociaż z drugiej strony - dzięki epidemii wielu się przekonało, że warto mieć plan B.

. Wysłany: 2020-07-03 14:24

Nie zwróciłem biletów na odwołane koncerty i staram się kupować płyty i koszulki od zespołów. Dopóki cała ta sytuacja się nie rozwiąże nie zamierzam chodzić nawet na te imprezy, na które teraz rząd pozwala - 150 osób na świeżym powietrzu. O ile sam nie boję się wirusa, to nie chcę zarazić kogoś ze starszych członków rodziny.

Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!

. Wysłany: 2020-07-03 20:53

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Ja nie bywam na koncertach i nie kupuję płyt już od dawna, bo akurat jestem medialnie prawie samowystarczalny, częściej mam tego nadmiar i wolę obecność długoletnich znajomych w swoim otoczeniu. Tzw. pandemia spowodowała, że miałem tylko dwa dni lekkiego osłabienia układu oddechowego w tym roku, ale aktywność spadła.

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło