Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Seriale, Netflix, HBO i inne. Strona: 1

Seriale, Netflix, HBO i inne Wysłany: 2019-06-17 22:22

Chciałem założyć wątek o serialach bo jeszcze nei było chyba. Seriali narobiło się ostatnio masę - trzeba kilka platform VOD oagarnąć, żeby mieć jako takie rozeznanie. Co ostatnio ogladaliscie i wam się spodobało? Najlepiej w klimacie.

Moje typy:
- Dark
- Stranger Things
- Santa Clara diet
- Taboo



Wysłany: 2019-06-27 07:57

"Dark" zacząłem oglądać, na razie ciężko mi idzie, bo materiał wymaga skupienia. Z lżejszych rzeczy obejrzałem pierwszy odcinek "Swamp Thing" i mimo amerykańskości tej produkcji, jak na razie jestem zachęcony, żeby sięgnąć po kolejny. Jednym z tych, które ostatnio wysoko oceniłem jest "Legion", ale tylko pierwszy sezon, bo drugi już słaby. Niezła psychodela plus mój ulubiony przeciwnik z pewnej serii komiksowej.



Netflix Wysłany: 2020-05-06 17:29

Odświeżę temat i polecę seriale od siebie:
- The Varhalla Murders
- Smak Stokrotek
- Pachnidło


Słowa nic nie mogą powiedzieć


. Wysłany: 2020-05-06 23:02

Czekam na kolejny sezon Lucyfer


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2020-05-10 07:43

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Nie oglądam już żadnych seriali, ale przypomniałem sobie ostatnio fragmenty:

Duckula - też w miarę w klimacie i materiał wymaga skupienia
Lou! - żeby był kolejny sezon, to musiałbym się dogadać z Lethe, bo to akurat mój ulubiony przeciwnik z pewnej serii komiksowej.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Filmy Wysłany: 2020-05-11 12:44

Ostatnio:

Penny Dreadful LA - HBO
For All Mankind - Apple TV
Derry Girls - Netflix
Battlestar Gallactica - Amazon Prime video - po raz n-ty


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2020-06-16 08:34

Czy ktoś obejrzał lub ogląda "W głębi lasu" na podstawie książki o tym samym tytule Cobena?


Słowa nic nie mogą powiedzieć


Seriale, Netflix, HBO i inne Wysłany: 2020-06-18 08:38

Przy tym wątku warto posłuchać utworu Kazika z jego najnowszej płyty "Zaraza". A jest to piosenka o wiele mówiącym i jakże wymownym tytule "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale" :D Idealnie trafia w to, jak to jest z tymi serialami... No a tak w ogóle, jestem antyserialową antyglobalistką, ale kilka mi wpadło pod oko: "Dark", "Czarnobyl" (najlepszy na świecie, bo krótki, więc się nie dłuży jak telenowele w stylu "Gry o tron"), "Stranger things", "True detective", "Black mirror" i "Twin Peaks"


Choose your future, choose life...


re: Uriella Wysłany: 2020-06-18 09:30

Uriella Napisał:
"Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale" :D Idealnie trafia w to, jak to jest z tymi serialami...


Mnie się przy serialach dobrze pracuje



We live as we dream, alone...


re: Rhenawen Wysłany: 2020-06-18 09:32

Rhenawen Napisał:
Uriella Napisał:
"Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale" :D Idealnie trafia w to, jak to jest z tymi serialami...

Mnie się przy serialach dobrze pracuje


Mam to samo. Wieczorem laptop i cos tam leci


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2021-09-16 16:16

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Przez ostatnie pół roku:

Czyjś gameplay z Baldur's Gate 3 - wersja jeszcze niedokończona. Nie jestem fanem, ale złapałem kleszcza z boreliozą i walczyłem z bólem głowy przez tydzień, potrzebowałem zająć głowę jakimiś przygodami, żeby czas szybciej zleciał, bohaterowie gry mieli wspólny problem z jakimiś kijankami wchodzącymi przez oczy i atakującymi mózg, a główny cel misji - wyleczyć się z tego, heh.

Stary gameplay do Robin Hooda - obejrzałem do połowy, też przygodowo, lasy, zamki itp. a zwiedzałem weekendowo na rowerze Jurę Krak-Czest.

Xena Warrior Princess - właściwie to w ogóle nie obejrzałem, ale próbuję sobie poprawić humor bloopersami w tym stylu: Xena Blooper - Lucy causing Renee to laugh


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2021-10-15 21:08

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Jeszcze tak a propos tematyki wojennej wrzucanej w temacie "Czego se słuchacie" przez Cromma, narracji - która zgaduję, że jest w stylu Amorphousa, poczucia humoru - zgaduję, że w stylu Minawi i tego, że jeszcze widuję świeże ślady Waszej obecności na darkplanet - wrzucam coś takiego, choć serial pamiętam tylko z dzieciństwa i nie mam czasu oglądać całości.

SENSACJE XX WIEKU - SĄSIEDZI

Tylko taki trening odnajdowania się w kilkuosobowych grupach, bo chcę dokończyć jeszcze kilka swoich drobnych projektów i szukam tu jeszcze inspiracji, tyle.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


re: Smok Wysłany: 2023-01-01 10:41

Aktualnie wsiąkam w serial "Nie z tego świata", jak dla mnie świetny, już 10 sezon męczę, oglądam na HBOMax, w sumie to dla tego serialu subskrypcję nabyłem


Chwytaj Noc, wschód słońca tak szybko nastaje.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło