Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Castle Party Festival 2019 - Warm-Up Event. Strona: last

Artykuł: Castle Party Festival 2019 - Warm-Up Event

Castle Party Festival 2019 - Warm-Up Event Wysłany: 2019-06-16 10:37 Zmieniony: 2019-06-16 10:37

Kto się wybiera w tym roku na CP i na jakie koncerty najbardziej czekacie?



Ja Wysłany: 2019-06-17 22:08

Ja Chociaż skład słaby. W zasadzie to zobacze solar fake i myrkur - swoja drogą ciekawe czy zagra bo podobno w ciazy jest. UK Decay widzaiłem na Treffen wiec moze ale nie musze. Ogólnie w tym roku skład chyba najsłabszy w histrorii ale plus taki że moze ludzie sie nie zjawią i nie będzie tłumów


eeeee


cp Wysłany: 2019-06-18 15:45

NIe mogę się doczekać Merciful Nuns, Atari Teeenage Riot i w sumie całej niedzieli na Zamku :-)



re: hrodvitnir Wysłany: 2019-06-24 12:16

hrodvitnir Napisał:
W zasadzie to zobacze solar fake i myrkur - swoja drogą ciekawe czy zagra bo podobno w ciazy jest


Myrkur niestety ostatecznie nie wystąpi na tegorocznym Castle Party. Zamiast nich, na zakończenie festivalu zagra zespół Solstafir. Oficjalna informacja od Organizatora: "Niestety, ze względu na kwestie zdrowotne związane z ciążą, Myrkur jest zmuszona odwołać swój występ na Castle Party w przyszłym miesiącu. Mamy za to godnego następcę: islandzki SÓLSTAFIR. Myrkur ma nadzieję, że wystąpi w Bolkowie w przyszłym roku. Dzięki dla Iron Realm Productions za pomoc w tym bookingu."



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło