Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Metalmania 2017 - Spodek, Katowice (22.4.2017). Strona: 1

Artykuł: Metalmania 2017 - Spodek, Katowice (22.4.2017)

Metalmania 2017 - Spodek, Katowice (22.4.2017) Wysłany: 2017-04-25 09:08

Ja na Metalmanii się wynudziłam. Może dlatego, że większość kapel to zupełnie nie moja bajka. Jedynie SAMAEL był dla mnie prawdziwą sztuką, na którą warto było czekać cały dzień...


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2017-04-25 12:55

Sodom rozdał karty !!!!występ festiwalu


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2017-04-26 20:03

A mnie naprawdę zaskoczył CETI. Spodziewałem się mega kaszany, a dostałem kawał zajebistego show :D . Największa poracha to Moonspell - nie dość, że nudny to do dziś nie kapuję o co chodziło z tymi lusterkami, którymi Ribeiro machał jak debil. A gdy przebrał się za Buffalo Billa z "Milczenia Owiec" to walnąłem takiego facepalma, że aż do dziś mam ślad . Ogólnie impreza udana, aczkolwiek nie liczyłbym na to, że w przyszłym roku dostaniemy kolejną edycję. Mam nadzieję, że się rozczaruję


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2017-04-27 10:25

Tak, Moonspell zdecydowanie rozczarował. A jeśli chodzi o lusterka, którymi machał Fernando, to ja odebrałam to jako nawiązanie do tekstu utworu, podczas którego owa rzecz miała miejsce. Chodzi o utwór "Herr Spiegelmann"...


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2017-04-28 03:50


Wysłany: 2017-05-01 09:31

O koncercie festiwalu już pisałem SODOM

co do innych kapel , Sinister bardzo dobrze , tylko za krótko tak od połowy rozegrali się na dobre
Impaled Nazarene wpierdol niesamowity tylko czemu grali w korytarzu , był ogień
Arcturus , nie moje klimaty , ale zaciekawili , muszę posłuchać dokładniej
Vader niestety nie porwał rutyna
Entombed .Ad całkiem dobry występ , bardzo na plus , dla wielu koncert imprezy
tylu w wielkim skrócie , towarzysko bardzo dobrze , piwo słabe , oby za rok był skład dużo lepszy....


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2017-05-01 17:23

Dużo na siłę, zdecydowanie za dużo.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło