Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Tracklista ścieżki dźwiękowej do T2 Trainspotting. Strona: 1

Artykuł: Tracklista ścieżki dźwiękowej do T2 Trainspotting

Tracklista ścieżki dźwiękowej do T2 Trainspotting Wysłany: 2017-01-17 10:37

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Chyba coś bardziej w stylu Diarmada (z Darkplanet) i mojego II najlepszego kumpla-HeSuSa, ale akurat oglądałem "jedynkę" i "dwójki" już nie planuję obejrzeć.

Wnioski z "jedynki":
- Nie brać narkotyków!!! (udało mi się na szczęście tego uniknąć (i nie planuję tego)). Dopuszczalne tylko w medycynie pod ścisłą kontrolą. Nawet alkoholu nie polecam, mi wystarcza tylko piwo raz na rok z dobrze zgraną grupą znajomych, a nawet wtedy połowa osób nie pije.

- Nie robić nic bezmyślnie (kiepskie wytłumaczenie, że niby z kumplami i dla kumpli). Np. HeSuS w czasach studiów nauczył mnie po pijaku otwierać zamki w starych samochodach, a parę lat później ktoś mi ukradł samochód :-/

Tak wiem, jestem nietolerancyjny


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-01-18 05:36

Yngwie Napisał:
Chyba coś bardziej w stylu Diarmada (z Darkplanet) i mojego II najlepszego kumpla-HeSuSa, ale akurat oglądałem "jedynkę" i "dwójki" już nie planuję obejrzeć.

Wnioski z "jedynki":
- Nie brać narkotyków!!! (udało mi się na szczęście tego uniknąć (i nie planuję tego)). Dopuszczalne tylko w medycynie pod ścisłą kontrolą. Nawet alkoholu nie polecam, mi wystarcza tylko piwo raz na rok z dobrze zgraną grupą znajomych, a nawet wtedy połowa osób nie pije.

- Nie robić nic bezmyślnie (kiepskie wytłumaczenie, że niby z kumplami i dla kumpli). Np. HeSuS w czasach studiów nauczył mnie po pijaku otwierać zamki w starych samochodach, a parę lat później ktoś mi ukradł samochód :-/

Tak wiem, jestem nietolerancyjny



Nieee, raczej po prostu konserwatywny :) a ja uważam, że we wszystkim należy zachować umiar po prostu - ale heroiny NIE PRÓBOWAĆ, bo jeśli się z tego wychodzi, to bardzo częśto nogami do przodu...a Trainspotting jedynka to jeden z moich ulubionych filmów


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2017-01-18 08:58

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Devon Napisał:
Nieee, raczej po prostu konserwatywny :) a ja uważam, że we wszystkim należy zachować umiar po prostu

Ocena charakteru bywa bardzo względna , ale może kiedyś naukowcy wynajdą bardziej obiektywne kryteria ocen
Devon Napisał:
- ale heroiny NIE PRÓBOWAĆ, bo jeśli się z tego wychodzi, to bardzo często nogami do przodu...

Baaardzo się z tym zgadzam.

Będę się jednak upierał, że nawet ze słabymi narkotykami trzeba postępować bardzo ostrożnie i co najwyżej stosować tylko w medycynie. Nigdy dla zabawy!!!
Devon Napisał:
a Trainspotting jedynka to jeden z moich ulubionych filmów

Taka recenzja mnie nie zachęciła Drugi raz wolałbym oglądać coś w tym stylu tylko ze znajomymi, którym można ufać.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-01-18 16:42

Hehe uważam, że np. raz na jakiś czas zioło jest spoko, ale codziennie to już przegina, bo chyba by jednak za bardzo beret zryło. A w filmie bardzo podoba mi się gra Ewana McGregora.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2017-01-18 18:05

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

No raczej, heh. No i nie wiem, co Rekkimaru na Twoje fascynacje innymi facetami, ale ja bałbym się z Tobą umówić chyba nawet na... filiżankę kawy

(PS. Dev - sorki jeśli za mocny żart )


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-01-19 21:21

No trochę pojechałeś, ja potrafię traktować przecież facetów jako kolegów. A mój związek ma się świetnie. Na Ciebie zawsze można liczyć jako kolegę do dyskusji hehehehe :P


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2017-01-19 21:51

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

No może nie zawsze mogę odpisać od razu, ale relacja kolega-koleżanka z Tobą mi pasuje No i to fajne uczucie - cieszyć się czyimś szczęściem bez zazdrości. A może mi się też kiedyś jakiś związek uda


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło