Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Castle Party 2017 - Promo video. Strona: 1

Artykuł: Castle Party 2017 - Promo video

Castle Party 2017 - Promo video Wysłany: 2016-11-20 14:59

Czy ktoś mi w końcu powie która Arkona będzie grała na CP? Polska, czy rosyjska:P Wiem, że to głupie pytanie, ale nie ma nigdzie informacji na ten temat...


"Wolność, Prawda, Stal"


Wysłany: 2016-11-20 20:40

Rosyjska

https://www.facebook.com/arkonarussia/?rf=149519985116399



Wysłany: 2016-11-23 23:04

Przegladajac ubiegla edycje festu,swietnie zakrecil umiarkowany ostatnim czasem "Furiat".



Wysłany: 2017-01-03 19:38

Trzeba przyznać, że organizatorzy Castle Party w tym roku naprawdę srogo dorzucili do pieca. Skład naprawdę jest po kozaku... Jeśli chodzi o moje odczucia, to wygląda to arcy smakowicie:

- TIAMAT - TOP 10 moich ulubionych zespołów, który uwielbiam za bezkompromisowość, eksperymentalność, atmosferyczność, nadanie nowego kierunku w ramach szeroko pojętej muzyki gotyckiej

- MY DYING BRIDE - swoistego rodzaju ewenement... mało kto gra tak nastrojowo - ciężko nie poddać się urokowi tych melodii, ale wokalu Arona to zdzierżyć nie mogę. Jakby tu nie chcieć zobaczyć i usłyszeć na żywo tak osobliwego tworu?

- ROME- neo folk w pięknym wydaniu, choć nic specjalnie oryginalnym. Pozytywne skojarzenia robią swoje - fajnie, że zagrają na Castle Party

- BLAZE OF PERDITION - choć nie moja muzyka, to sentyment do moich lubelskich czasów - miło będzie spotkać starych znajomych...

- THEM PULP CRIMINALS - poza świetnym wokalem Tymka - sentyment do... Tymka :) a tak serio - kawał nieprzewidywalnie dobrej roboty - doskonale lawirują pomiędzy Johnym Cashem, King Dudem i innymi neo folkowymi zbirami

- ULCER - sentyment do lubelsko-krakowskich kumpli i wielkie wsparcie dla męża! Duma w rodzinie i ta myśl o możliwości obejrzenia bluźnierców na koncercie w kościele - cóż za paradoks :)


Choose your future, choose life...


Wysłany: 2017-01-16 07:12

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Uriella Napisał:
Wielkie wsparcie dla męża! Duma w rodzinie i ta myśl o możliwości obejrzenia... dobrej roboty. Pozytywne skojarzenia robią swoje... sentyment do moich lubelskich czasów, lubelsko-krakowskich kumpli - miło będzie spotkać starych znajomych.

Z takim czymś bym się zgodził, natomiast:
Uriella Napisał:
ta myśl o możliwości obejrzenia bluźnierców na koncercie w kościele

i w dodatku przy zamku (jak dla mnie) nie przystoi przedstawicielom sub-kultury gotyckiej i metalowej oraz wydaje mi się trochę niehonorowe :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło