Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Slayer - Diabolus In Musica. Strona: last

Artykuł: Slayer - Diabolus In Musica

Slayer - Diabolus In Musica Wysłany: 2016-10-07 14:26

dla mnie jeden z trzech najlepszych Slayerów


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2016-10-07 15:09

Ludzie ogólnie plują na tę płytę, podczas gdy ja ją naprawdę lubię, bo w końcu zagrali tu coś nowego. Choć to nie ten sam, nomen omen, boski poziom co God Hates Us All, to jednak miło było widzieć, że się rozwijają. No a że po tym nastąpił regres, no cóż


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2016-10-07 19:39

jedras666 Napisał:
Ludzie ogólnie plują na tę płytę, podczas gdy ja ją naprawdę lubię, bo w końcu zagrali tu coś nowego. Choć to nie ten sam, nomen omen, boski poziom co God Hates Us All, to jednak miło było widzieć, że się rozwijają. No a że po tym nastąpił regres, no cóż


Ja i tak najbardziej lubię Reign In Blood. God Hates Us All, delikatnie mówiąc, nie cenię, jakoś tak, czegoś mi w nim brakuje.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-10-07 19:51

dla mnie: Seasons... Diabolus... i God Hates... - zaklepane pudło w ramach kategorii najlepsze Slayery, ale który najlepszy z nich - nie jestem w stanie wskazać


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2016-10-10 18:59

U mnie jest to ex aequo Reign i God. Nie umiem wybrać, która jest lepsza


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2017-04-17 14:23

Brak slow to koniec slayera!!!!


Metal zadzi!!!!!


Wysłany: 2017-04-23 07:36

Płyty Slayer dzielę na wybitne, bardzo dobre oraz dobre, ta akurat mieści się w grupie trzeciej. Zarzut o kierunek komercyjny jest zupełnie bezpodstawny, wymyslony zapewne przez "znawców" bogatej twórczości kapeli. Jest tutaj wszystko czego oczekujemy od tejże ekipy, thrash metal zagrany na mocnych obrotach w nieco nowszym wydaniu. Szkoda doszukiwać się przełomu w tym materiale gdyż takowy nie występuje, przełomowe płyty nagrywali gdzieś do DI nie znaczy to jednak iż Diabolus in Musica trąca nudą, wręcz przeciwnie.
4.5/6 ode mnie.



Wysłany: 2017-04-26 21:17

Bogus swietnie zlapal sedno. Trzeba sluchac!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło