Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Po 10 latach przerwy Moonlight wrócił na scenę. Strona: 2

Artykuł: Po 10 latach przerwy Moonlight wrócił na scenę

Wysłany: 2016-09-02 07:41

Yngwie Napisał:
Devon Napisał:
1. Co do Furii, to mogła być prowokacja, a może nawet - chęć profanacji.

no właśnie też bym się nie zdziwił, ale nie mnie samemu oceniać - kilka osób może już oceniłoby to bardziej obiektywnie

Devon Napisał:
Jak dla mnie, zespół gra na tyle dobrze, że nawet gdyby w sklepie Tesco mieli zagrać, to bym na nich poszła.

mocny żart... mam nadzieję, heh (bo np. black-metal mało pasuje do tego miejsca, w którym przebywa zwykle dużo osób, którzy chcą sobie spokojnie zrobić zakupy)

Devon Napisał:
2. Co jest powodem nieudanych reaktywacji? Np. brak dobrych pomysłów na nowe piosenki, brak energii w muzykach i piosenkarzach tej, co kiedyś była, albo to, że przychodzi jakiś nowy muzyk, który do nich zupełnie nie pasuje (tak, jak w Red Hot Chilli Peppers teraz). To nie są wszystkie powody, tylko niektóre, akurat takie przyszły mi teraz, naprędce do głowy.

jak dla mnie raczej trafne powody przyszły Ci do głowy :-) choć RHCP akurat nie słucham

Co do Tesco, to faktycznie był żart, po prostu chciałam podkreślić, że lubię Furię.
Aha i od jakiegoś czasu są te koncerty metalowe na CP, podejrzewam po to, by...podbić frekwencję :)


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-02 08:07

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Devon Napisał:
Co do Tesco, to faktycznie był żart, po prostu chciałam podkreślić, że lubię Furię.

spoko - łatwo się zorientowałem :-)

Devon Napisał:
Aha i od jakiegoś czasu są te koncerty metalowe na CP

No wiem wiem... już w momencie gdy pojawił się Behemoth - od razu pojawiły się też głosy, że tam raczej nie pasuje, a potem ludzie się przyzwyczaili.
Devon Napisał:
podejrzewam po to, by...podbić frekwencję :)

Możliwe. Nie byłem na koncertach na CP, ale ilość osób kręcących się po rynku czy parku była chyba w normie, a może nawet ciut za dużo, biorąc pod uwagę np. logistykę (trudno znaleźć nocleg).



od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-02 09:58

Yngwie Napisał:
Devon Napisał:
Co do Tesco, to faktycznie był żart, po prostu chciałam podkreślić, że lubię Furię.

spoko - łatwo się zorientowałem :-)

Devon Napisał:
Aha i od jakiegoś czasu są te koncerty metalowe na CP

No wiem wiem... już w momencie gdy pojawił się Behemoth - od razu pojawiły się też głosy, że tam raczej nie pasuje, a potem ludzie się przyzwyczaili.
Devon Napisał:
podejrzewam po to, by...podbić frekwencję :)

Możliwe. Nie byłem na koncertach na CP, ale ilość osób kręcących się po rynku czy parku była chyba w normie, a może nawet ciut za dużo, biorąc pod uwagę np. logistykę (trudno znaleźć nocleg).



Słuszna uwaga. Jak chcesz tam mieć nocleg, to na ogół masz przepłacony pokój w stylu środkowa lub późna komuna, babcia stajl. Każdy festiwal w tej chwili musi troszczyć się o frekwencje, a już zwłaszcza CP, bo same bilety kosztują już swoje. Metalowa scena przyciąga dodatkową liczbę ludzi, zarówno młodszych, jak i starszych, co jest nie do pogardzenia, stąd też występy metalowych zespołów.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-02 10:55

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

No tak, wspominałaś o tym noclegu już. Mnie w tym roku gość na miejscu pytał, o dojście na pole namiotowe - nie wiedziałem, bo byłem tylko przejazdem, ale gdybym mógł zostać 2-3 dni, to pewnie sam był skorzystał z takiej opcji.

Z tą frekwencją (ang. frequency - częstotliwość) to nie powinna być ani za duża ani za mała, żeby wszystko grało :-)

A co do trafności wyboru składu i formy zespołów na CP, to się już parę osób w kilku miejscach na DP wypowiedziało, przeważają chyba negatywne komentarze albo coś źle liczę :-/


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-09-02 11:12

Dobrze liczysz


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło