Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nie żyje David Bowie. Artysta zmarł w wieku 69 lat. Strona: 1

Artykuł: Nie żyje David Bowie. Artysta zmarł w wieku 69 lat

Nie żyje David Bowie. Artysta zmarł w wieku 69 lat Wysłany: 2016-01-11 09:11

I to jest najgorszy nius na ten rok. "Blackstar" bezapelacyjnie jest dla mnie najlepszym krązkiem tego roku, pomimo, ze dopiero 11 stycznia. Nie wierzę, aby ktoś ten poziom przeskoczył. Karty zostały rozdane. A Gwiezdny Chłopak niech spoczywa w pokoju.


.


Wysłany: 2016-01-11 09:26

R.I.P David!Legenda!


Świeżo ogolony wkładam nowy strój. W lustrze wykrzywiony uśmiech już nie mój. Idę pochylony, a za mną obcy cień. I jest mnie dwóch i jest mnie o dwóch mniej.....


Wysłany: 2016-01-11 12:20

R.I.P


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2016-01-11 19:40

R.I.P. David! Tę wiadomość przekazała mi mama dziś rano i odczułam wielki smutek, to był jeden z najlepszych angielskich piosenkarzy wszech czasów.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-01-12 12:27

Let's Dance...David...Let's Dance

[img:aa0bc8d60c]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:aa0bc8d60c]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2016-01-13 11:04

https://www.youtube.com/watch?v=P4d8QrRJvsE



Wysłany: 2016-01-14 09:58

Ehh... Pierw Lemmy,teraz David.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Kilka słów Wysłany: 2016-01-14 12:00

Lupp (Bicz)
Lupp
Posty: 505
Restinpeace


Synchronizacja symboliczna. Wychodzi płyta, odchodzi artysta. Kolejna wielka postać pop kultury, człowiek który działając twórczo zawsze używał intelektu. Świadomie grał konwencjami, pozostawił po sobie dorobek o imponującej różnorodności. Jego ostatnie dzieło to wyraźna manifestacja związku ze źródłami. Tak, to z jazzu wyłonił się rock. Ten związek, raz mocniej raz słabiej akcentowany, trwa. W wersji Bowiego stał się kanwą do intelektualnie złożonej, głebokiej i pełnej mroku wypowiedzi. Ta płyta to memento dla dzisiejszego show biznesu, zjadającego własny ogon i produkującego gwiazdki jednorazowego użytku. RiP David Bowie, you were the true one ✝


Do not quote - think for yourself


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło