Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

wampir maskarada i mag wstąpienie. Strona: last

wampir maskarada i mag wstąpienie Wysłany: 2006-05-31 08:31

Nie ma watku jeszcze o mrocznych rpgach.Chcialem zapytac czy graliscie moze wy wyzej wymienione gry . jesli tak to jakimi postaciami. Jak narratorzy opisywali swiat?czy podobaly wam sie te gry???

Ja głownie gram w Maga wstapienie. Gra pochodzi z tego samego wydawnictwa co wilkowak i wampir.


jak sam nick wskazuje;-)tajemniczy;-)


Wysłany: 2006-05-31 09:21

Ja od lat wielu już gram w rpg Wampir...wszystkie zasady są na podstawie Camarilli...moja longest session 8 H...:P



Wysłany: 2006-05-31 13:29

Ja niestety nie miałem okazji grać. Ale pisze tutaj, żeby zwrócić uwagę, że ten wątek już jest na forum...
Dział "Klimaty" topic "Gry fabularne..."


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-05-31 13:38

ooo to przepraszam za powtorke przenosze sie zatem tam ;-P


jak sam nick wskazuje;-)tajemniczy;-)


Wysłany: 2006-06-04 11:26

Drogi kolego forumowiczu...to był rozkaz czy prośba?



Wysłany: 2006-06-04 23:05

Ani to ani to. Poprostu życzliwe zwrócenie uwagi. Jest to jak najbardziej na miejscu.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wampir Maskarada Wysłany: 2006-06-08 09:27

Grałam swojego czasu w Wampira Maskaradę (jako Brojach a potem jako Tzimisce) ale szczerze mówiąc weszłam do gry zbyt późno, org niezbyt dobrze przdstawiał sytuacje, przynajmniej jak dla mnie (sorry M.) i właściwie bardzo łatwo było się pogubić, przynajmniej w moim przypadku. W grach tego typu bardzo ważny jest dobry prowadzący, który potrafi wymyślać ciekawe wątki, opisywać sytuacje, tworzyć klimat i pomagać początkującym graczom jeśli mają jakieś wątpliwości, jak ktoś nigdy wcześniej nie grał to czasem trudno jest mu załapać jak funkcjonuje system gry. Niestety gra szybko się rozpadła, a szkoda, bo włożyłam dużo wysiłku w stworzenie postaci. Zagrała by sobie z chęcią.
Calla


Let go, it's all wright, cause there is beauty in breakdown


Wysłany: 2006-06-08 16:04

Wiem, ze to sie powinno znajdowac w dziale Klimaty, ale pociagne to tutaj (niech admin przeniesie ten temat do klimatow). WYdawalo by sie, ze temat nie ma nic wspolnego z literatura, a jednak. Jakis czas temu (dosyc dawno nie pamietam kiedy) na polskim rynku pojawily sie ksiazki z serii 'Wampir: Maskarada'. Kazda ksiazka opisywala przygody jednego z klanow.


[quote:b8207f47de]Ja głownie gram w Maga wstapienie. Gra pochodzi z tego samego wydawnictwa co wilkowak i wampir.[/quote:b8207f47de]

Nie tylko pochodzi z tego wywadnictwa. To wszystko jest jeden swiat. Swiat wilkolakow walczacych z vampirami, magow. DOchodzi do tego jeszcze 'Mumia' i 'Wraith'(z tym, ze wraith nie byl wydany po polsku z tego co wiem) . Jest troche tego :)



Wysłany: 2006-09-15 10:48

to ja sie jeszcze tutaj odezwe i zadokuje, moze z tej grupki osob utworzy sie grupa chetna zorganizowac gdzies, np w poznaniu cykliczna drame wampirza?



Wysłany: 2006-09-15 11:18

Hanka weź się wypowiedz (bardziej obszernie) swego czasu (na cytadeli - pamiętasz?) proponowałaś jakąś sesję i tak jakoś ucichło (a miało być tak fajnie ), chyba że ja nic nie wiem...



Wysłany: 2006-09-15 11:43

w ogole jesli chodzi o rpg to tutaj martwota... :twisted:



Wysłany: 2006-09-15 11:47

Jeżeli chodzi o możliwą sesyjke to ja zawsze jestem chętny :]



Wysłany: 2006-09-15 11:55

http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=70

tutaj sie dzieja rozmowy o sesjach aktualnie



Wysłany: 2006-09-19 11:30

W toruniu ma miejsce TBN - Torun by Night, jesli chcesz moge podac kontakt. Graja jakos jedna drame co miesiac. Hm?



Wysłany: 2006-09-19 16:21

Elmo (Bicz)
Elmo
Posty: 30
Poznań / Koszalin

Plbn zmarł dwukrotnie nawet. I raczej już nikt go nie zreanimuje. (Co prawda Inkayon coś pobąkiwał o plbnie na nuWodzie, ale chyba jeszcze za wcześnie - brak polskich podręczników wszystko psuje).
Ekipa toruńska z plbnem starym ma tyle samego co u nas w Koszalinie było - nazwe 'by night' (bo to ładnie brzmi :P )
W Gdańsku z tego co wiem się rozpadło, w Koszalinie tak samo, w Poznaniu przed startem nawet :P a w Toruniu nie mam pojęcia, możliwe że wciąż grają, choć jakieś wewnetrzne przetasowania i podziały wśród orgów miały miejsce...


And I know the pieces fit.


Wysłany: 2006-09-19 21:03

w toruniu larp nadal trwa. orgów ekipa jest, po pierwszym roku chyba sie zmienilo, ale to ich tzeba by pytac. idea dramy jest ciekawa, tylkko pomysly musza byc. Jakis czas temu zarowno ja jak i wypowiadajacy sie ponizej robilismy larpa w koszalinie. Ale po roku padlo. studia poza miastem i takie tam. Poznan... szkoda ze dramy nie ma. coz...
ale torun trzyma sie dobrze. Maja juz chyba trzeci rok larpow ciagnac.Moze uda mi sie przyciagnac tu jakiegos orga:) albo chociazby gracza:)



Wysłany: 2006-09-19 21:24

[quote:1dc4d70d21="Loart"]
>Czy ten projekt jest (był?) jakoś połączony z Poland by Night?
[/quote:1dc4d70d21]

W naszej obsludze nie, byly projekty, ver z kims tam mial kontakt padlo. Jak to plbn ma w zwyczaju.

od pazdziernika listopada ruszamy dalej, jak cos zapraszam.


org Toruń by night czasem sciemniam w opisach profilowych:) badz czegos nie pisze, wiec jak chcesz cos wiedziec to sie skontakc chocby przez gg


Wysłany: 2006-09-19 21:41

[quote:b7d13d08e2="Ksi"]

W naszej obsludze nie, byly projekty, ver z kims tam mial kontakt padlo. Jak to plbn ma w zwyczaju.

od pazdziernika listopada ruszamy dalej, jak cos zapraszam.[/quote:b7d13d08e2]

to byl org torunia by night. :) zeby nie bylo:)

To moze jacys chetni na poznan by night by sie znalezli. Moze w jakims ot malym gronie...nie ogolnomiejskim tylko darkplanetowym?



Wysłany: 2006-09-20 13:40

[quote:fa3e89e927="Selene69"]Lathea, kurde jest Toruń by night u mnie w moim heimacie, prawie, że u mnie na podwórku???? Niemożliwe! Podaj mi namiary do nich, co, byłabym bardzo wdzięczną Lasombrą! :)[/quote:fa3e89e927]

he he o lasombra to raczej sobie porozmawiamy, kontakt w profilu
ps. jak bardzo wdzieczna? :>


org Toruń by night czasem sciemniam w opisach profilowych:) badz czegos nie pisze, wiec jak chcesz cos wiedziec to sie skontakc chocby przez gg


Wysłany: 2006-09-20 14:07

[quote:e0f96d5b58="Selene69"]Lathea, kurde jest Toruń by night u mnie w moim heimacie, prawie, że u mnie na podwórku???? Niemożliwe! Podaj mi namiary do nich, co, byłabym bardzo wdzięczną Lasombrą! :)[/quote:e0f96d5b58]

kontakt jak widac sprowadzilam zawczasu spodziewajac sie reakcji:)... a niech sie DP rozrasta:)!!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło