Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Morbid Angel - Formulas Fatal To The Flesh. Strona: 1

Artykuł: Morbid Angel - Formulas Fatal To The Flesh

Morbid Angel - Formulas Fatal To The Flesh Wysłany: 2015-11-13 19:23

ocena winno być 6 . Płyta genialna !!! Udowodnili to promując album na Metalmanii 98 popis Commando bezcenny


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2015-11-19 12:05

Ta płyta to pierdolone 12/10! Z perspektywy czasu uważam, że to najlepszy Morbid Angel i chyba takie moje prywatne top 3 death metalu. niesamowicie ta płyta urosła w moich oczach w ostatnich latach.


.


Wysłany: 2015-11-19 22:34

Ho, ho. Dawno Cię nie było



Wysłany: 2015-11-20 09:39

Ano, rzadko tutaj zaglądam, ale czasem sie zdarza :)


.


Wysłany: 2015-11-20 20:14

[quote:5828915fea="Harlequin"]Ta płyta to pierdolone 12/10! Z perspektywy czasu uważam, że to najlepszy Morbid Angel i chyba takie moje prywatne top 3 death metalu. niesamowicie ta płyta urosła w moich oczach w ostatnich latach.[/quote:5828915fea]

Znasz "Altars of Madness" :)
















'



Wysłany: 2015-11-20 22:25

Zanm, ale nigdy nie byłem jej zagorzałym fanem, zawsze wolałem dwójkęi długio uważałem, że to najlepszy MA. Ale jakies 2 lata temu coś mnie pierdyknęłoz FFttF i zaczarowało tak niesamowicie, ze po dziś dzien nie potrafię się o tej płyty uwolnic. Taka 'sumeryjska noc", coś niedopowiedzianego, mistycznego, ale nie tak tak oczywiście, aby czcić 'ancient ones'. No i zagrana po prostu chirurgicznie. Wspomniany "Invocation to the continual one" to chyba najlepszy numer MA w mojej opinii. I choć historycznie jest to płyta moze mniej istotna niż pierwsze 3, to muzycznie dla mnie jest to totalny absolut.


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło