Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Świeca. Strona: 1

Artykuł: Świeca

Świeca Wysłany: 2006-12-31 23:54

heh wystarczy przeczytać jedno zdanie, by dojść do jedynego możliwego wniosku - masz wielki talent :D oby tak dalej :D


" Najłatwiej jest okłamać samego siebie, albowiem człowiek uważa za prawde to, w co wierzy ... "


Wysłany: 2007-01-03 20:54

Uwielbiam takie wiersze przez ogromną możliwość ich interpretacji :] Gratulacje dla autora.



Wysłany: 2007-01-03 21:05

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

Nie wiem skąd taki zachwyt wiersz trzeba wrzucić do worda bo są byki to raz, dwa powinien coś zostawić po sobie w głowie gdy sie go przeczyta a tymczasem nic... zero chęci na głębsze zastanowienie :/
Za bardzo przekombinowany moim zdaniem.
Ale ja sie na tym nie znam przecie


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2007-03-23 14:51

Dziekuje bardzo i za pochwale i za krytyke :) Oj tak robie byki, zgodze sie z tym. Zadko pisze wierszem, bo wole proze, wiec dzieki za szczere wypowiedzi, bo moze pomoze mi to zauwazyc wlasne bledy. Pozdrawiam :)


"Radość przeżywa się tylko wtedy, gdy sprawia się ją innym" /Karol Bath/ "Każde życie - nawet najmniej znaczące dla ludzi - ma wieczną wartość przed oczami Boga"


Wysłany: 2007-03-23 18:02

to ja czekam na jakieś opowiadania :wink: coś w nim jest, ale jakoś tak nie mogę wydobyć... jak będę mniej rozkojarzona, to przeczytam raz jeszcze :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło