Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Gitarę kupię. Strona: last

Gitarę kupię Wysłany: 2006-12-28 22:17

Jest taka akcja ponieważ niektóre gitary są robione dla leworęcznych i mam pytanie ponieważ intryguje mnie elektroakustyk dla leworęcznych Czy ktoś ma do odsprzedania lub słyszał o nim gdzie go dostać można?


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-12-28 23:07

Co jakiśczas trafia sie na allegro... Popytaj w sklepach muzycznych, takze tych internetowych. Sprzedawcy tego nie wystawiaja bo mały zbyt. Jednak ci porządniejsi staraja sie zawsze coś mieć na zapleczu.


Chcę nieświszczuka!!


Wysłany: 2006-12-28 23:10

Wiem wiem Na allegro wlasnie nic nie ma a w sklepach przerazaja mnie ceny dlatego myslalam ze moze ktos kogos zna kto zna kogos itd 8)
Tzn Elektryka latwiej znalezc W razie czego czekam na info :twisted:

Ps Dziekuje :oops:


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-12-29 00:44

Lol, elektroakustyk w dodatku dla leworęcznych? No no, nie małe wezwanie dla samego Indiana Jones ale tez postaram się coś pomóc. :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-12-29 01:05

Tzn wiem ze w sklepie takie rzeczy sa drogie ale dlatego myslalam przez kogo i.. dziekuje KostucH
Tez poszukam i moze w koncu znajde:)


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-12-29 21:57

No i skonczylo sie na odwiedzeniu sklepow Dziekuje za uwage i prosze moderatorow o zamkniecie tematu lub skasowanie
Dziekuje:*


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2007-02-01 00:31

Kup zwykłego akustyka zamiast kombinować. Wymien mostek na mostek z przystawką piezo i bedzie OK Najtaniej i najszybciej :P



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło