Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

doom metal depresyjny black metal. Strona: last

doom metal depresyjny black metal Wysłany: 2015-05-28 17:49

O czym myslicie jak sluchacie doom metalu albo depresyjnym black metalu?



Wysłany: 2015-05-28 22:12

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

My Dying Bride to jedna z moich ulubionych kapel - słuchając doom metalu ładuję baterie. Kocham ten typ muzyki Co mam myśleć? Chodzi Ci o smutny przekaz? Mnie on podbudowuje.

Co do depresyjnego blacku - rzadko po niego sięgam, bo z reguły mnie męczy. Dobre kapele z gatunku - The Funeral Orchestra, Xasthur. Ogólnie to się za bardzo nie znam


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2015-05-29 12:14

Mdb normalnie cios jesli vhodzi o doom metal



Wysłany: 2015-05-29 18:25

Trinity (Bicz)
Trinity
Posty: 34
Najdalsze Czeluście Piekieł

Jak słucham Doom Metal to mogę się jakoś wyciszyć, jakoś tak spokojnie mi się robi.

Jeśli chodzi o Depressive Black, to o ile Black lubię, to depresyjnego nic a nic. Black Metal to kult Szatana a nie jakieś tam smęty (dla) zdepresionych ludzi. Hell Satan! \m/


Co cię nie zabije, dobije cię później, albo ty to zabijesz


Wysłany: 2015-05-30 12:25

Ktos z was juz uslyszal nowy lp paradise lost ?



Wysłany: 2015-05-30 12:40

W poniedzialek ma byc


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2015-05-30 20:22

vonGrab (Bicz)
vonGrab
Posty: 49
Niedaleko Nowego Sącza

Doom jest jednym z moich ulubionych gatunków. MDB, stara Anathema, Doom:vs (funeral doom), Candlemass, Paradise Lost... Sporo tego. Co do depressive BM - Hipotermie jedynie kojarzę, nie ciągnie mnie do tego gatunku.


Wolność.


Wysłany: 2015-05-31 15:00

Niejestem az takim fanem paradise lost , ale ich muzyka mnie zaciekawila od plyty in requiem ktora kupilem przypadkowo w zielonej gorze. I od tej plyty jestem ich fanem . Oki plyta host mnie sie niepodoba poniewaz na tej plycie za duzo slychac depeche mode. Ostatnio odkrylem kapele z niemiec (ahab) I graja funeral doom metal I to mnie tez jara niczym plyta blindead abscence , ktora katuje co jakis czas .



Wysłany: 2015-06-01 18:59

Uwielbiam wszelkiej maści doom i black metal, zarówno ten całkiem surowy, jak i nieco bardziej ambitny. Z depresyjnego blacku mogę polecieć choćby Zenith Maudlin, Sombre Tears czy Ghost Bath (choć nie twierdzę, że wszystko od nich jest godne uwagi). Jednym ze stosunkowo niedawno przeze mnie znalezionych jest francuskie Ser, które jest dla mnie naprawdę powiewem świeżości w światku post/depressive blacku. Wrzucam link, gdyby ktoś chciał się zapoznać: https://www.youtube.com/watch?v=L7BE9DSLmtc

Jak chodzi o bardziej doomowe granie, to z pewnością na górze listy znajdzie się u mnie Öröm, Forest of Shadows, The Howling Void, Doom;vs i Dolorian (black/doom).

Fakt faktem ostatnimi laty kapel, a częściej raczej jednoosobowych projektów depressive/suicidal blackowych namnożyło się obrzydliwie i w większości jest to po prostu chłam, bezsensowna miazga i dzikie wrzaski. Jednak od czasu do czasu wychodzi coś zrobione z głową, co ma rączki i nóżki, a przede wszystkim klimat


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Wysłany: 2015-06-10 15:02

W poniedzialek kupilem nowy album paradise lost . Juz sie jaralem od momentu kupienia tejze plyty , ze bedzie mocne pierdoniencie I wogole, a tu male rozczarowanie. Fakt faktem slychac echa z pierwszych albumow paradise lost , ale troszeczke mnie zawiodl , co nieznaczy ze jest nudny . A wam jak sie podoba nowa plyta paradise lost ?



Wysłany: 2015-06-10 21:42

Zaciągnąłem na spotify. Nie jest zły ale nic na razie nie wchodzi mi w ucho.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2015-06-11 17:06

Co wedlug was jest najwazniejsze w doom metalu I w depresyjnym black metalu I dlaczego.



Ván Records Wysłany: 2015-07-24 21:03 Zmieniony: 2015-07-24 21:10

Ciekawie w dooooom temacie pruje THE RUINS OF BEVERAST-klasyka i GRIFTEGARD, Tak na swiezo dorzucam, DREAD SOVEREIGN-All Hell's Martyrs .swietnie zagrany "kwasny" niemal momentami doom,oczywiscie musi byc tez "natchniony"!

https://dreadsovereign-vanrecords.bandcamp.com/album/all-hells-martyrs

Ps.-je..c depresje!!!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło