Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Nowy teledysk Delight. Strona: 1

Artykuł: Nowy teledysk Delight

Nowy teledysk Delight Wysłany: 2006-12-18 21:20

Ideryn (Bicz)
Ideryn
Posty: 22
gdzieś na Ziemi Lubuskiej

Dobre... Aż trudno mi uwierzyć że Polak jest reżyserem 8O


Mrok mym domem, Księżyc mą drogą.... Wędrowiec jestem z zielonej krwi i malin.


Wysłany: 2006-12-18 21:47

Fakt, niezłe.

Co prawda zrobili z Pauli "tatuszkę", ewidentnie koncentrując uwagę widza na Jej ładnej buzi :) - ale cóż, prawa rynku. :)

Życzę im powodzenia, jeśli pójdą drogą Evanescence, źle to polskiej muzyce nie zrobi :)


Nie daj się kopać w ryj, chociaż kopią z każdej strony.


Wysłany: 2006-12-18 22:39

[quote:1dd6f97494="Remo"]
Życzę im powodzenia, jeśli pójdą drogą Evanescence, źle to polskiej muzyce nie zrobi :)[/quote:1dd6f97494]

Mysle, ze predzej im do Lacuna Coil niz do Evanescence..



Wysłany: 2006-12-20 14:11

dobra, teledysk niezły, ale o co chodzi z tą nową płytą? to tylko anglojęzyczna wersja "od nowa" czy jak? bo ja już nic nie kumam...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-12-20 15:02

Nagrali album w Kanadzie, rejestrując parę nowych utworów, w pozostałej części zamieszczając kilka przerobionych numerów z "Od Nowa" w angielskiej wersji. Album przeznaczony jest na rynki zagraniczne.


Nie daj się kopać w ryj, chociaż kopią z każdej strony.


Wysłany: 2006-12-20 15:04

Remo, dzięki za wyjaśnienie :wink: bo się z lekka zdziwiłam,kiedy mi teledysk odpalił :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-12-27 20:27

Clip fajnie zrobiony, lecz moim zdaniem mogli wybracinny song. Nie wiem dlaczego ale ten to "smakuje" jak odgrzewane kotlety



Wysłany: 2006-12-28 19:08

Zgadzam sie ponizsza wypowiedzia w 100%.Nie wiem kto dobiera utrowy na teledysk,ale ma kiepski gust....


Sprawdż sam gdzie ta kręta droga prowadzi' Zobaczysz tam liczne skazy na gókskich scianach Rozpadliny i urwiska co krzycza Ciemna przepaśc bezkresna co o zatraceniu szepcze Zielone łąki co spokój daja i ukojenie.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło