Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Unleashed - Shadows In The Deep. Strona: 1

Artykuł: Unleashed - Shadows In The Deep

Unleashed - Shadows In The Deep Wysłany: 2015-01-14 08:47

Bardzo dobry album podobnie jak debiut, czuć w tej muzyce stary dobry death metal. W samej Szwecji nagrano lepsze co nie zmienia faktu, że tenże trzyma wysoki poziom.



Wysłany: 2015-01-15 07:08

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Na mnie ta nienawiść do religii, systemu itp. tak o, na pokaz i dla zasady jakoś piorunującego wrażenia nie robi. Ale to ulubiona kapela kumpla z pierwszych studiów, więc było o czym pogadać na laborkach na wydziale elektrycznym.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-01-16 11:51

Czy na pokaz? Nie wiem, na pewno za to przyznam, że to jeden z monumentów takiego grania. Lubię je, chętnie wracam. Super, że nadal graja, nawet jeśli ostatni krążek jest nudnawy.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2015-01-16 17:01

Dla mnie zaś kazdy ich album jest zajebisty.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2015-01-18 10:10

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:777ca1fd42="zsamot"]Czy na pokaz? Nie wiem, na pewno za to przyznam, że to jeden z monumentów takiego grania. Lubię je, chętnie wracam. Super, że nadal graja, nawet jeśli ostatni krążek jest nudnawy. [/quote:777ca1fd42]
Fakt, może przesadziłem. Tak czytam teksty z tej i innych płyt i właściwie z utworu na utwór zmienia się tylko przedmiot nienawiści, trochę rzadziej jej przyczyna i tyle :-/ Smutne i tragiczne, ale i z tego da się w bardziej sprzyjających warunkach wyciągać jakieś wnioski...

Cóż, wspominam sobie korytarzowe dyskusje o tym, który to riff jest lepszy, hyhy.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-01-18 18:23

Wszakże to Death więc nienawiść musi bić z każdej strony.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2015-01-18 19:10 Zmieniony: 2015-01-18 19:34

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Czyli jednak dla zasady ta nienawiść? Naaaaaah... właśnie oglądam sobie wywiad z Johnnym sprzed paru lat, dużo mówi o historii, polityce, zwłaszcza niesprawiedliwościach społecznych, czyli o tym, o czym są teksty.

Z tym, że fani często tak to odbierają - że np. polityków i przywódców religijnych należy nienawidzić itp. A Johnnemu chodzi o to, żeby sobie z tym systemem poradzić, a nie niszczyć go.

I ich muzyka to ma być taki kop w dupę dla tych, którym życie dało w kość, żeby się podnieśli i walczyli o swoje, ale z pozytywną energią...

edit:
Tzn. oczywiście politykom też należałoby od czasu do czasu skopać dupy, kasa niby w tej Szwecji jest, a ludzie na ulicach, biurokracja i kiepskie zarządzanie... trochę lepiej niż u nas.




od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-01-19 09:00

Przecież teksty to tylko dodatek, trudno żeby śpiewali o miłości i spacerach po łące więc w czym problem?



Wysłany: 2015-01-19 09:24

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Właśnie dobrze, że o tym śpiewają, reszta to już kwestia, żeby dobrze zinterpretować wiersz. Nie miałeś tego w szkole?


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-01-23 08:24

Nie, po przedszkolu od razu poszedłem na emeryturę, cóż za pech.
Cięzko jest interpretować teksty DM kapel z tej prostej przyczyny , że to bełkot. Nadal twierdzę, że to zwykły dodatek do muzyki która jest górą.



Wysłany: 2015-01-23 09:07

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Akurat z tym mam tak samo. Dziś uczyłbym się trochę mniej na polski i historię zwłaszcza na pamięć, a zamiast tego starał się zrozumieć schemat, o co w tym chodzi.

No i byłoby więcej czasu na muzykę, to fakt.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło