Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Jak przekonać kogoś do metalu?. Strona: 1

Wysłany: 2006-12-07 15:27

Ło bosz.. Osiągnięciami? To jest jakiś konkurs kto ilu niewiernych nawóci?
A Ty chciałbyś, żeby ktoś się uparł, że przekona Cie do techno czy czegoś innego?
Aaa zresztą, miałem napisać więcej ale odechciało mi się, kolejny mało sensowny temat. Pamiętaj tylko, że im bardziej nachalny w tym nawracaniu będziesz tym masz mniejsze szanse



Wysłany: 2006-12-07 15:36

:lol: i to wystarczy za caly komentarz 8)
jak dzieci kurwa jak dzieci .... az sie boje jaki bedzie nastepny temat :lol:
ale spoko, piszcie dalej chlopcy-metaloffcy przynajmniej jest wesolo dzieki Wam o Mistrzowie :lol:

------------------
Orbital-Planet Of The Shapes


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-12-07 15:37

Nic na siłę.Dużo zalezy w jakich kimatach sie wychowujemy i przebywamy.Mam kupe znajomków słuchajacych wszystkiego po trochu.osobiście nieznosze przysłowiowego bekania w mikrofon(bez obrazy).Jak miałam 13 lat kumpela mnie zaraziła Gothic-Folkiem Skandynawskimi tak zostało do dziś.Jak coś jest fajne to samo wejdzie do ucha i nie trzeba przekonywać. :D .


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2006-12-07 15:41

[quote:cd89ce7801="Alec-II-Pure"]az sie boje jaki bedzie nastepny temat[/quote:cd89ce7801]

Może jak dbać o długie włosy, aby nie wyglądały zbyt pozersko (czyt. czysto) albo o glany, aby świeciły się jak psujajca?



Wysłany: 2006-12-07 16:10

[quote:5bd79f50a1="uvekolarz"][quote:5bd79f50a1="Alec-II-Pure"]az sie boje jaki bedzie nastepny temat[/quote:5bd79f50a1]

Może jak dbać o długie włosy, aby nie wyglądały zbyt pozersko (czyt. czysto) albo o glany, aby świeciły się jak psujajca? [/quote:5bd79f50a1]
najlebsza technika dłubania w nosie :twisted:


nic sie nie dzieje bez powodu


Wysłany: 2006-12-07 16:15

<hahaha> temat doprawdy rozkosznie ciekawy :lol:
Podsumuję to tak- jak ktoś tego sam nie polubi i nie będzie chciał polubić... to nie ma takiej siły, która by to zmieniła. O! :D
A na przyszły temat poroponuję- Wpływ trzepania grzywą koło wiatraka na sytuację polityczną we wschodnich Chinach :lol:



Wysłany: 2006-12-07 16:39

[color=darkred:f5e61311a2]Mam znajomą, która wszystkich wkolo przekonuje do chodzenia po lumpeksach i zostala nazwana, bez obrazy dla wyznawcow, "jehową lumpeksow".

W trosce o dobre imię pozostałych metali oraz poziom portalu zamykam ten debilny temat. [/color:f5e61311a2]



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło