Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Prosze o szczera ocene..... Strona: 2

Pluszak - Metal Compilation (2) Wysłany: 2016-02-23 20:09

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ok, Larssson... wyszło coś w tym stylu. Nie udało się wcisnąć brytyjskich kapel (Paradise Lost, Anathema), jakoś znacznie bliżej mi do Skandynawii i choć Tiamat też nie ma, to z dwojga złego padło na Dark Tranquillity. Ale są trzy Amorphisy i HIM z fińskich, więc może znajdziesz coś dla siebie. Reszta to okolice progmetalu i pojedyczne numery z innych bajek...

Pluszak - Metal Compilation (2)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-03-12 14:45

Witam po....tygodniachOd razu nawiaze do kopilalacji2 dla mnie bomba i nie tylko dla tego ze bylo amorphis:)ale z Him(em) takze trafiles...szczegolnie poczatek ich kariery:)Daj mi kilka dni i poprosze Cie o ocene mojego kawalka...:)No i w dalszym ciagu gratuluje "pluszakowej wyobrazni"!szczegolnie z gitara czy ukelele:)hehe pozdr


Świeżo ogolony wkładam nowy strój. W lustrze wykrzywiony uśmiech już nie mój. Idę pochylony, a za mną obcy cień. I jest mnie dwóch i jest mnie o dwóch mniej.....


Wysłany: 2016-03-13 20:14

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

A dzięki, dzięki :-) Kopę tygodni :-) Co prawda (że tak powiem) robiłem pod siebie, ale że co poniektórzy znajomi słuchają (słuchali) podobnych rzeczy, to raczej się podoba i fajnie, bo o to mi chodzi, żeby wzbudzić jakiś sentyment.

Jak siebie znam, to pewnie kiedyś będzie też trójka i na tym koniec sagi, ale ostatnio nie mam weny :-/.
Pluszak też ostatnio zaszył się w swojej norce i niechętnie udziela wywiadów.

Jak będziesz coś miał to dawaj znaka, chętnie obadam Twój kawałek, pozdro!


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-04-28 16:02

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ok, dobra wiadomość dla nie lubiących pluszaków - zakończyłem sagę! W sumie uwzględniłem mój top prawie wszystkiego, czego słuchałem przez 20 lat!

Pluszak - Metal Compilation (3)

Trochę się nadłubałem, zwłaszcza w końcówce, przy folkowych nutach, heh, ale... to już koniec, łiiii :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-11-05 14:20

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Larssson - ciekawa rzecz mi się wczoraj zdarzyła. Pamiętasz Elenę?

Yngwie Napisał:
Co do Eleny - pokombinowałem trochę z instrumentami, np. zamiast gitary, wstawiłem bałałajkę
Pluszak - Dangerous (Roxette)


Jeszcze wcześniej nagrałem sobie Pluszaka grającego Roxette - Listen to your Heart. I...I wczoraj ktoś zaprosił mnie do wspólnego nagrania.

Nie wiem na ile to zbieg okoliczności, ale klip z Eleną mam ustawiony jako niepubliczny, a dziewczyna też jest Rosjanką i ma na imię Milana.Milan to jedno z moich ulubionych miast od dzieciństwa.

Poza tym zaprosiła mnie przez Bandhub.com - jeszcze dokładnie nie wiem jak to działa, ale można sobie zapraszać znajomych do wspólnych projektów muzycznych i dodawać ślady z Youtube, a za podkład ustawić np. oryginał utworu.

No i tak sobie pomyślałem, że może by coś nagrać razem? Ty masz perkusję, przestery do gitary i niski wokal, a ja klawisze i virtualne instrumenty.

Zmontowałem coś takiego na szybko:
Pluszak HIM WG v001 z tym:
HIM Wicked Game Official Video

(z tym że ten Bandhub jeszcze mi nie działa i nie mogę złożyć do kupy), ale chyba fajnie brzmi (tam jest tylko h-moll, A-dur i E-dur cały czas)

Co myślisz? Może coś innego i kiedyś tam indziej? Mi się nie spieszy może być nawet w przyszłym roku jak coś albo w ogóle jak nie masz czasu, ale ja byłbym raczej chętny, dam znaka jeszcze na maila później jak coś.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-11-06 07:02

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

No nie wyrobię, zabraknie deszczowych weekendów i długich jesienno-zimowych wieczorów, hyhy.

Jeszcze nie zdążyłem nic zrobić, a już kolejne zaproszenie i to na Nightwish - Deep Silent Complete
I to od kogo?
Jasmine I.B. - Eccentric (After Forever vocal cover)

Yes or siak jakby ktoś szukał składu do zespołu to polecam ten sposób!


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-11-23 19:51

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

larssson Napisał:
Pokombinuj z muza choc po dluzszym zastanowieniu to raczej nie ma wiekszego sensu poniewaz samo video bierze gore!Wiec odbiorca raczej skupi sie na "pluszakach"hehe pozdro


Yngwie Napisał:
Larson, tak myślisz? Ale ona podobno wymiata Borodina na pianinie, hyhy.


larssson Napisał:
Nie no to ja bardzo przepraszam...Wiec lepiej skup sie na muzie!!!hehePluszak jest juz zajebisty!:)


Yngwie Napisał:
Wystarczy, że będzie w miarę spoko. Wczoraj trochę nad tym posiedziałem, raczej ocieplam brzmienie.


Ok, szóste podejście... i jeszcze do poprawy, heh
Pluszak - E&M & inne pluszaki (Roxette - Dangerous cover)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-03-29 09:11

larssson Napisał:
Gdybyscie mogli przesluchac i ocenic moj kawalek" Broken Neme" bylbym bardzo wdzieczny oto link http://youtu.be/z0nh1pgkiC4


Tez tu bylem,a wkrecil mnie ten jeb..ety kolo w czapce.Mam troche czasu i laduje na chacie,oczywiscie klawior pod lupa.

Odsluchalem,swietny start, final troche "odjechal", raczej w pozytywnym slowa znaczeniu.Uciekal bym od oczywistych skojarzen wokalnych Pete,Iggy,Andy i brzmien typowych dla remizy strarzackiej, tu akurat kamuflaz swietnie ci wypadl.
Rady oczywiscie czysto teoretyczne ,jestem na etapie wciskania klawiszy.:)

https://www.youtube.com/watch?v=6mv6cJ48z_M



Wysłany: 2017-03-29 09:26

DEMONEMOON Napisał:
larssson Napisał:
Gdybyscie mogli przesluchac i ocenic moj kawalek" Broken Neme" bylbym bardzo wdzieczny oto link http://youtu.be/z0nh1pgkiC4


Tez tu bylem,a wkrecil mnie ten jeb..ety kolo w czapce.Mam troche czasu i laduje na chacie,oczywiscie klawior pod lupa.

Odsluchalem,swietny start, final troche "odjechal", raczej w pozytywnym slowa znaczeniu.Uciekal bym od oczywistych skojarzen wokalnych Pete,Iggy,Andy i brzmien typowych dla remizy strazackiej, tu akurat kamuflaz swietnie ci wypadl.
Rady oczywiscie czysto teoretyczne ,jestem na etapie wciskania klawiszy.:)

https://www.youtube.com/watch?v=6mv6cJ48z_M

PEDZ DOLINO!!!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło