Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

My Dying Bride - Turn Loose The Swans. Strona: 1

Artykuł: My Dying Bride - Turn Loose The Swans

My Dying Bride - Turn Loose The Swans Wysłany: 2014-01-21 08:42

Magiczna płyta. Już w momencie wyjścia... Dla mnie idealne w połączeniu z EP "I am Bloody Earth".


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2014-01-21 10:54

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

My Dying Bride bardzo sobie cenię, ale jakoś nigdy się zbytnio nie wsłuchiwałem w ich pierwsze płyty. Można powiedzieć, że słucham ich od The Angel and the Dark River wzwyż, ale czytając Wasze opinie dochodzę do wniosku, że i te starocie trzeba zakupić


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2014-01-22 10:27

Jak dla mnie najlepsza jest "34,788... Complete", choć na dobra sprawę wśród słabszych płyt MDB widze jedynie "Like Gods Of The Sun" (zbyt jednorodna) i dość miałkie i nudne "For Lies I Sire"


.


Wysłany: 2014-01-22 21:11

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

[quote:87fab24422="Harlequin"]Jak dla mnie najlepsza jest "34,788... Complete", choć na dobra sprawę wśród słabszych płyt MDB widze jedynie "Like Gods Of The Sun" (zbyt jednorodna) i dość miałkie i nudne "For Lies I Sire"[/quote:87fab24422]

Już kiedyś temat ich płyt był poruszany i wyszło na to, że każdy inaczej na nie patrzał. Do mnie przykładowo płyta z procentami średnio trafia, a "Like Gods Of The Sun" może i jest jednorodna, ale bardzo ją lubię "For Lies I Sire" jest trochę leniwą płytą, ale kilka kawałków z niej często odpalam, bo czasami właśnie taki nudnawy nastrój jest przeze mnie pożądany.


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2014-01-23 00:21 Zmieniony: 2014-01-23 00:22


Nie chce mi się przepisywać więc:
[quote:81340b0d78="leprosy"]
MDB to w sumie trzy pierwsze plyty mrok, chlod, smuta buduja bardzo oryginalny nastroj potegowany posepnym wokalem Aarona.
Bardzo lubie smyki i klawisze swietne wkomponowane w strukture utworow, oczywiscie o pierdolnieciu nie mozna w tym wypadku pisac bo wiadomo nie ten gatunek muzyczny.
Jedna z wazniejszych kapel doom metalowych, szkoda tylko, ze potem poszli w jakies mialkie rejony ktore zupelnie mnie nie jaraja.[/quote:81340b0d78]



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło