Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

World of Tanks. Strona: 1

World of Tanks Wysłany: 2013-12-11 19:01

Nie wiem czy ktoś gra z Was w tą grę, ale ja siedzę już przy niej 2 lata i nie mogę przestać:P Wiem są lepsze itd. a jednak nie mogę tego nałogu WoT się pozbyć:P
Może jest ktoś kot choć czasem tymi czołgami jeździ i ma jakieś zdanie na temat tej gry?

Każdy człowiek jest odpowiedzialny za swój los

re: dzikikot Wysłany: 2022-12-30 17:13

dzikikot Napisał:
Nie wiem czy ktoś gra z Was w tą grę...

Grywam pod nickiem Mroczny_Tygrys
Jeśli potrzebujesz kogoś na czołgach ciężkich typu VK 168.01 P albo artylerii to daj znać.

Chwytaj Noc, wschód słońca tak szybko nastaje.

. Wysłany: 2023-01-04 12:26

A w WOT Blitz ktoś tu grywa?

Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!

re: CrommCruaich Wysłany: 2023-01-04 17:24

CrommCruaich Napisał:
A w WOT Blitz ktoś tu grywa?

grałem na lumii 950 XL :)
potem skończyli wsparcie dla windows mobile 10 i koniec

Chwytaj Noc, wschód słońca tak szybko nastaje.

Wysłany: 2023-01-04 19:57

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Wow, jacy Wy odważni, grać w grę...

Wikipedia Napisał:
4 kwietnia 2022 roku firma (Wargaming.net – producent gier komputerowych, najbardziej znany z gry MMO World of Tanks, pochodzący z Mińska na Białorusi) poinformowała o zakończeniu, w związku z inwazją Rosji na Ukrainę, wszystkich operacji na terenie Rosji i Białorusi, w tym o zamknięciu biur projektowych w Mińsku i Petersburgu.

a na Abramsach ktoś umi?

Skoro już jakiś temat na DP się ruszył, to zapytam jak tam u Was sytuacja z ewentualnymi powołaniami? Większość moich znajomych z Wrocka ma wykształcenie elektro-telekomunikacyjne, pielęgniarki w ekipie też mamy i niektórzy już podobno dostali wezw... yyy... zaproszenie.

Ja mocno wypadłem z obiegu, nie licząc desantu ze szwedzkiego Saaba na Narvik ponad 10 lat temu, to jestem (czarno)zielony w tych kwestiach, haha. Może ktoś się wypowie?

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło