Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Andrzej Sapkowski - Sezon Burz. Strona: last

Artykuł: Andrzej Sapkowski - Sezon Burz

Andrzej Sapkowski - Sezon Burz Wysłany: 2013-10-24 16:05

Doskonała wiadomość - szkoda tylko że nie podano na razie daty premiery...


Karpia zjem


Wysłany: 2013-10-24 19:42

6 listopad.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2013-10-25 08:34

Mam nadzieję, że poziom będzie utrzymany. O warsztat nie boję się, bo "Żmija" napisana była sprawnie.
Tylko historia była banalna i nieciekawa na dobrą sprawę. Poprzednia trylogia- bufonada i silenie się na bycie drugim Sienkiewiczem. może rzeczywiście czas na zrobienie tego, co najlepiej umie ten facet- porządne fantasy.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-10-25 10:38

Czytał już ktoś może ten darmowy fragment? Ściągnąłem na kindla ale nie miałem czasu.


Life is complex: it has both real and imaginary components


szukam Wysłany: 2013-10-25 12:18

są informacje, że w przedsprzedaży można nabyć już dzisiaj, to jest "fakt autentyczny"?


nope, nope, nope


Wysłany: 2013-10-25 17:17

Zapłacić możesz ale książkę i tak najwcześniej 31 października otrzymasz.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2013-10-26 00:04 Zmieniony: 2013-10-26 00:05

Krwawy (Anciliae)
Krwawy
Posty: 169
Poznań || Konin

Z jednej strony jestem podjarany, bo wiesiek wraca z kolejnymi przygodami, ale z drugiej zakończenie ostatniej książki wydawało się mimo, że niedomknięte to właściwe.


http://pantheion.pl/


Wysłany: 2013-10-26 13:54 Zmieniony: 2013-10-26 13:55

Z krótkiego opublikowanego fragmentu wynika, że ksiązka może być zbiorem opowiadań podobnym do tomów "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia".


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2013-10-26 15:32

Jeśli to rzeczywiście będzie w typie opowiadań to będę zachwycony. Byle nie było to podobne do husyckiej trylogii bo nudnawe to było i wlokło się jak smród za pospolitym ruszeniem.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2013-10-26 18:23

Dorria (Bicz)
Dorria
Posty: 8
podkarpackie lasy

Trudno mi uwierzyć, że mistrz AS wrócił do pisania o Wiedźminie... Może się mylę, ale kiedyś wspominał, że nigdy tego nie zrobi. Świetna wiadomość, że zmienił zdanie. Nie mogę się doczekać aż dorwę "Sezon Burz" w swoje ręce :)


- Nie oklaskuje się tenora za odkaszlnięcie -


Wysłany: 2013-10-27 01:38

Już zamówiłem, zatem oczekuję książki- rzucę się na nią na dniach.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-10-27 12:04

Ciekaw jestem czy nie będą to przypadkiem opowiadania rozwijające motywy wspomniane we wcześniejszych książkach, jak np. przytoczona w zapowiedziach Koral.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2013-10-27 17:27

ja również już zamówiłem i mam nadzieję, że się nie rozczaruje :)



Wysłany: 2013-10-28 07:31

Poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Uniwersum znamy, bohaterowie u Sapka są wyraziści, ... Zatem nie mam obaw. Pozostać może tylko niesmak- po co było tak głupio kończyć sagę???


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-10-28 10:43

Ponieważ chciał sie z nią pożegnać... Jak widać sentyment pozostał.


jam cłek wolny lec ślebodny ;)


Wysłany: 2014-09-22 21:36

Fallen_Angel (Bicz)
Fallen_Angel
Posty: 24
Poznań/Gorlice

Książka macana i przeczytana ,osobiście mi sie podobało było kilka zgrzytów no ale można to wybaczyć . choć nawiasem trochę czego inne go sie spodziewałem .Zobaczymy co bedzie po premierze Wiedzmin 3 Dziki gon :D


Dolo moja ukochana dokąd mnie zawieje los, dziś zostanę tu do rana dębom ,bukom daje głos


Wysłany: 2014-09-23 11:31

Poziom przyzwoity choć już nie był tak rewelacyjny jak przy poprzednich. Szkoda, że ebooki takie drogie. Ostatnio chciałem całą kolekcję sobie na ipada kupić i się niemile zaskoczyłem.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2014-09-24 15:03

Miałam dość mieszane uczucia po przeczytaniu. Nie to, żebym była zawiedziona czy coś... to po prostu już nie jest to samo. Momentami to był ten stary, dobry Wiedźmin, ale wciąż czegoś mi brakowało, coś zgrzytało. Cóż jako fanka mogę powiedzieć tylko tyle - podobało się, ale bez szaleństwa



Wysłany: 2014-09-25 16:19

LordLard (Matuzalem)
LordLard
Posty: 95
Biała Podlaska\Lublin\Kuldahar

Czytałem i jestem zachwycony piórem Sapkowskiego. Lekko się czyta. Książka jest lekka. Okładka zachwycająca. Niektóre sceny były zabawne a niektóre intymne.


Życie jest wyjątkową grą RPG - żyjesz żeby się rozwijać i przetrwać!


Wysłany: 2014-09-25 21:29

Fallen_Angel (Bicz)
Fallen_Angel
Posty: 24
Poznań/Gorlice

mnie tylko zaskoczyło toże sezon burz możnay spokojnie włożyć pomiędzy opowiadania ostatnie życzenie .


Dolo moja ukochana dokąd mnie zawieje los, dziś zostanę tu do rana dębom ,bukom daje głos


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło