Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Deivos podpisał kontrakt z Selfmadegod Records. Strona: 1

Artykuł: Deivos podpisał kontrakt z Selfmadegod Records

Deivos podpisał kontrakt z Selfmadegod Records Wysłany: 2013-10-24 08:14

Czołowych? Bez przesady...


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-10-24 15:10

w pierwszej setce przecie są


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2013-10-24 18:29

Dla milośników ostrej, technicznej sieki z rodzimego podwórka to na pewno zacny news zwlaszcza, żę kapela potrafi przypierdolić. Ale to jest generalnie nisza dla smakoszy.
Gospel of Maggots plątal mi się w odtwarzaczu jakiś czas, początkowo nie moglem tego zatrybić i strasznie mnie męczyla ich muza. Po jakimś czasie przelamalem bariery i okazalo się, że nawet takiego lomotu można posluchać podziwiając gwiazdy na niebie jednak nie dlużej niż 30 minut i nie mniej niż 5 browarów przed wciśnięciem play.



Wysłany: 2013-10-25 08:55

[quote:4ed0266f0f="leprosy"]Dla milośników ostrej, technicznej sieki z rodzimego podwórka to na pewno zacny news zwlaszcza, żę kapela potrafi przypierdolić. Ale to jest generalnie nisza dla smakoszy.
Gospel of Maggots plątal mi się w odtwarzaczu jakiś czas, początkowo nie moglem tego zatrybić i strasznie mnie męczyla ich muza. Po jakimś czasie przelamalem bariery i okazalo się, że nawet takiego lomotu można posluchać podziwiając gwiazdy na niebie jednak nie dlużej niż 30 minut i nie mniej niż 5 browarów przed wciśnięciem play.[/quote:4ed0266f0f]
Bez przesady, kapela, jakich w podziemiu wiele. Sprawna? Tak, acz znalazłbym wiele więcej kapel w tej "tonacji"...


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-10-25 12:54

W krajowym podziemiu tak dużo mamy kapel grających techniczny death metal które mogą konkurować z Deivos?



Wysłany: 2013-10-27 01:36

A co niby są jakimś unikatem???


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2013-10-27 19:58

Wspominalem , że są? Jestem ciekaw tych kapel podziemnych jakich wiele.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło