Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Pokój w Wwie. Strona: last

Pokój w Wwie Wysłany: 2013-09-18 01:41

Teusz (Primogen)
Teusz
Posty: 4
Tchnienie Psychekosmiczne

Ahoj!
Oferuję jednemu z Was możliwość zamieszkania wraz ze mną (i jeszcze jednym znajomym). Osoba ta stanie się niechybnie pobłogosławiona magiczną aurą istoty mej świetlistej, albowiem noszę w sobie i Bafometa, i Jana Chrzciciela, i Celestiana, i Tulzsche, i każdego innego boga, i każdą moc inną.
Mieszkanie wraz ze mną jest nadto pierwszym, a jednym z możliwych, kroków do nowicjatu zakonu Psychodelicznych Żeglarzy.
Jako mimowolny sympatyk parszywego fraternictwa, chcąc-nie chcąc legitymuje się ich łaską i poparciem ich, choćby dlań bezwiednie.
Od kandydata oczekuję otwartego umysłu i 600zł + danej części opłat licznikowych, za co oferuję osobny pokój w mieszkaniu w Międzylesiu i chociaż do Śródmieścia najbliżej nie jest, coś jeździ niemal nieustannie, a podróż, zależnie od pory dnia, trawa 25-40min.
Nie przeszkadzają mi wszelkie osobiste zboczenia, ewentualne ekscesy, ideologie, uzależnienia i perwersje, byleby nie polegały one na przykładaniu do mej osoby czegoś o potencjale kaleczącym.
Zależy mi także na szybkim kontakcie; w razie czego - służę swą osobą, od ~20.09 jestem w Warszawie, mogę się spotkać, pokazać mieszkanko, wypić te kilka piwek.
W razie czego, tel. 667 205 605, nie dzwonić przed 13.


"(...)in the traditional view of the world, every reality was a symbol and every action a ritual." Julius Evola


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło