Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj książkę Wiedźmy z Dechowic - Piotra Jedlińskiego

fantastyka, Wydawnictwo Initium, Wiedźmy z Dechowic, Piotr Jedliński

Wraz z Wydawnictwem Initium zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z dwóch egzemplarzy książki "Wiedźmy z Dechowic" - Piotra Jedlińskiego. „Wiedźmy z Dechowic” to utrzymana w lekkim i humorystycznym tonie opowieść fantasy o perypetiach wiedźm rezydujących na współczesnej polskiej wsi – Lucyny Kornikowej oraz Mirki, Michaliny i Elżbietki. Tytułowe wiedźmy – o fizjonomii niepozornych starszych pań – walczą z szalonym czarołowczym, przyrządzają mocno alkoholowe eliksiry, zmagają się z efektami ubocznymi własnych czarów albo mierzą z mocami zamkniętymi w pradawnych artefaktach. 

Równie dużo czasu spędzają na sprzeczkach i na ponownym godzeniu się; w obliczu zagrożenia potrafią jednak przezwyciężyć małostkowe kłótnie i stanąć do boju ramię w ramię. Nieraz też wcielają się w wiedźmowych detektywów i rozwiązują tajemnicze sprawy kryminalne, innym zaś razem walczą z plagą… prawie egipską.

Piotr Jedliński zaprasza do fantastycznej podróży do świata współczesnych wiedźm. W jej trakcie czytelnik zanurzy się w kotle pełnym czarów, tajemnic, magicznych pasożytów i zlotów czarownic. Oryginalna, zaskakująca, zabawna, ale i wywołująca grozę – opowieść o wiedźmach, która porwie czytelnika niczym trąba powietrzna i nie wypuści ze swoich objęć aż do ostatniej strony.

Wydawca: Wydawnictwo Initium (2022)

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmi tytuł antologii, w której ukazało się drukiem opowiadanie Piotra Jedlińskiego (wystarczy podać jeden z tytułów)?

Na odpowiedzi czekamy do 2 grudnia 2022 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs"*.

*Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły