Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Wspólny warszawski koncert Trivium i Annihilator

''Cudowne dziecko metalowej sceny'' - amerykański Trivium oraz legendarni kanadyjscy thrashmetalowcy z Annihilator zagrają na wspólnym koncercie w stołecznej Proximie (ul. Żwirki i Wigury 99a). Wydarzenie odbędzie się 13 maja 2007 r. Wciąż nie wiadomo, kto będzie jego trzecim, specjalnym gościem. Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 90 zł, a w dniu koncertu: 100 PLN.
Metalowcy z Orlando w październiku tego roku wydali swój nowy album ''The Crusade'', który wkrótce zyskał miano jednej z najmocniejszych płyt tego roku. Zawartość krążka to konsekwentny, ale niejednorodny thrash metal: finezyjna mieszanka precyzyjnych riffów, wpadających w ucho melodii i nowoczesnych aranżacji. Poprzedni krążek Amerykanów ''Ascendancy'' to najlepszy album 2005 roku wg brytyjskiego magazynu Kerrang!.
Do słuchania Trivium przyznają się muzycy Metalliki, Iron Maiden i Guns'N'Roses. Polscy fani zespół z Florydy podziwiali podczas drugiej edycji Roadrunner Roadrage Tour w 2005 roku (Warszawa, Proxima), gdzie grupa wystąpiła wspólnie z 3 Inches of Blood oraz Still Remains.

Annihilator - legendarny zespół z Ottawy, dowodzony przez genialnego gitarzystę Jeffa Watersa, gra już niemal 22 lata. W barwach Roadrunner Records zadebiutował w 1989 r. świetnym albumem ''Alice In Hell''. Ostatnie wydawnictwo zespołu to DVD ''Ten Years In Hell''.

Źródło: Metal Mind


Komentarze
FAFAL : masz to jak w banku !! ;]
eIcILipse : Morgano , Fafal W takim razie nie zapomnijcie wejść na forum gdzieś...
FAFAL : No my z chopcami(...) Fafal jak to słodko zabrzmiało..:) a na...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły