Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Wkrótce nowa płyta Moonspell

Portugalczycy z Moonspell zaprezentowali na swojej stronie serwisu MySpace nową wersję "Tenebrarum Oratorium", który znajdzie się na nowym albumie zatytułowanym "Under Satan", nad którym zespół ciągle pracuje od początku lipca. Sesje nagraniowe odbywały się w studio Denmark Antfarm przy współprodukcji Tue Madsen'a (Dark Tranquillity, The Haunted).
Wydawnictwo składać się będzie z odnowionych nagrań pochodzących z płyty "Under The Moonspell" (1994), a także z pierwszego dema zespołu "Anno Satan" oraz "Serpent Angel" wydanego pod szyldem Morbid God. Wszystkie utwory zostały zmienione i przearanżowane, by podkreślić "różnicę między tym co undergroundowo klasyczne, ale zagrane dojrzale z ciemną energią i klasą".

Cały pełnometrażowy album (8 utworów i ok. 5 instrumentalnych kompozycji) zostanie wydany na początku października br. nakładem SPV.

Wstępna tracklista:

1. Halla alle halla al rabka halla (Praeludium/Incantatum Solistitium)

2. Tenebrarum Oratorium (Andamento I/Erudit Compendyum)

3. Interludium/Incantatum Oequinoctum

4. Tenebrarum Oratorium (Andamento II/Erotic Compendyum)

5. Opus Diabolicum (Andamento III/Instrumental Compendyum)

6. Chorai Lusitânia! (Epilogus/Incantatam Maresia)

7. Intro

8. Goat On Fire

9. Ancient Winter Goddess

10. Wolves From The Fog

11. Outro

12. Serpent Angel


Trwają również przygotowania kompozycji będącej kontynuacją "Memorial", produkcja (pod nadzorem Waldemara Sorychta) rozpocznie się jeszcze przed końcem tego roku w Woodhouse Studio.

http://www.myspace.com/moonspell
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły