Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Lokale :

Valhalla

W klubie Valhalla można usłyszeć przede wszystkim muzykę rockową, ale także standardy bluesowe, boogie, rock'n'roll czy odmiany rockabilly. Organizowane są koncerty odbywające się zawsze we wspaniałej atmosferze.
Klub nie jest duży. Położony jest w centrum miasta, trochę na uboczu. Zapobiega to w pewnym stopniu wpadaniu niechcianych delikwentów. Piwo w rozsądnej cenie. Od niedawna lokal się trochę powiększył. Brak jest niestety jednej większej sali, co praktycznie uniemożliwia zrobienie jakiegokolwiek sensownego koncertu i to chyba jedyny minus. Lokal nadaje się raczej na imprezy kameralne. Dużo pomieszczeń, liczne zakamarki tworzą go idealnym do imprez gotyckich.

Od listopada 2005 - luty 2006 zaczęły się odbywać tu imprezy typu gothic industrial przy udziale DJ K'masz i Forestj Jump z radia Afera 98.6 Poznań skupili wokół siebie tłumy fanów serwowanej przez nich muzyki i smiało można je uznać za niedościgniony wzór. Ponadto usłyszeć można było ciekawą muzę na pokrewnych imprezach typu Dark electro organizowanych przez DJ Drakul i DJ Przeraza. Obecnie z imprez electro organizowane jest tu cyklicznie Death Discoteque, ktore całkiem nieźle się zapowiada.

W latach 2005/2006 odbylo się wiele imprez tematycznych jak Andrzejki, czy karnawałowe maskarady, przy czym te ostatnie zgromadziły tłumy i niespotykane kreacje jakich nie widziano nigdy wcześniej. Bez wątpienia maskarady stały się imprezą cylkiczną, która nierozerwalnie wrosła się w klimat klubu Valhalla.

Organizowane są równiez wernisaże i wystawy młodych artystów. Warto wymienić abstrakcje olejne Bartosza Fołty, pastele Doroty Rygusik czy finalistkę Ogólnopolskich konkursów fotograficznych Darię Sikorską. Obecnie klub zdobią obrazy utytuowanego dr hab. sztuki Edwarda Gąsiora, który ma na swoim koncie ponad 100 wystaw indywidualnych i ponad 50 zbiorowych.

Ogólna ocena 80%

Adres: ul. Ratajczaka 26, Poznań
Telefon: (+48) 618 519 692
E-mail: valhala9@wp.pl

http://valhallapub.eu/

mapa
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły