Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Rebel Angels Tour 2007 - rozpoczęte

Darzamat, który wystąpi jako trzeci w kolejności zespół, właśnie kończy prace nad swoim pierwszym w historii materiałem DVD zatytułowanym „Live Profanity”. Wydawnictwo zawierać będzie między innymi bardzo udany koncert z tegorocznej Metalmanii oraz występ z niemieckiego „Winternachtstraum Festival”. NA płycie pojawią się dodatkowe materiały, takie jak teledyski oraz niepublikowane dotąd numery audio i zdjęcia.

Crionics zaprezentuje nowe utwory z nadchodzącej płyty „Neuthrone”, której europejska premiera będzie miała miejsce już 28 maja, a w Polsce 4 czerwca. Zespół po dłuższej przerwie powraca z bardzo mocnym i świeżym materiałem, którego przedsmak w postaci videoclipu możecie zobaczyć w portalach interia.pl, onet.pl natomiast ze strony www.crionics.pl możecie pobrać również premierowy utwór.

Otwierającym koncerty będzie bardzo obiecujący, bydgoski Sammath Naur, który jest w trakcie nagrywania drugiej płyty.

Na całej trasie pojawi się stoisko, na którym będzie dostępny duży wybór koszulek i płyt występujących zespołów. Przypominamy, że koncerty rozpoczynają się o 19:30, do klubu wpuszczamy o 19:00, bilety w przedsprzedaży 12zł, w dniu koncertu 16zł. Wczoraj zakończyła się internetowa rezerwacja biletów.

Poniżej pełna rozpiska trasy:

REBEL ANGELS TOUR 2007
Hate, Darzamat, Crionics, Sammath Naur


18.V.07 Zabrze, Ck-Wiatrak
19.V.07 Kraków, Zaścianek
20.V.07 Rzeszów, Rejs
21.V.07 Lublin, Graffiti
22.V.07 Białystok, Gwint
23.V.07 Warszawa, Progresja
24.V.07 Łódź, Dekompresja
25.V.07 Bydgoszcz, Route 66
26.V.07 Poznań, U Bazyla
27.V.07 Wrocław, Madness
Komentarze
frija : a ktoś może wie, gdzie,oprócz progresji, dostać bilety w przedsprzeda...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły