Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Obituary na dwóch koncertach w Polsce

W styczniu na dwóch koncertach w Krakowie i Warszawie zagra legendarna grupa Obituary. Będzie to czwarta wizyta zespołu w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w Polsce w 1992 roku, wraz z Napalm Death i Dismember, 2 lata później wystąpili w Chorzowie, a w zeszłym roku dali oni rewelacyjny popis swoich umiejętności podczas występu w warszawskiej Stodole, a koncert ten został zarejestrowany na pierwsze DVD grupy – „Frozen Alive”.
Obituary towarzyszyć będzie niemiecka thrash/speed metalowa formacja – Holy Moses. Grupa ta aktywnie działa już od późnych lat 70tych. Zespół ma w swoim dorobku 10 studyjnych płyt, z czego ostatnia – „Strenght Power With Passion” ukazała się w 2005 roku. Prawie od początku istnienia Holy Moses, grupie przewodzi charyzmatyczna Sabina „Princess Of Hell” Classen.

Obok Holy Moses pojawi się jeszcze jeden support – młoda thrash metalowa formacja ze Szwecji – Avatar. W zeszłym roku ukazał się debiutancki, niezwykle ciepło przyjęty krążek grupy – „Thoughts Of No Tomorrow”. Zespół promował ten album w rodzinnej Szwecji grając przed m.in Hardcore Superstar oraz Dismember, natomiast na europejską trasę zespół zaproszony został przez Impaled Nazarene, a następnie towarzyszył na trasie grupie Evergrey.

Źródło: Metalmind
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły